Główna >> Poprzednia strona >> Szczegóły ogłoszenia Pracownik Magazynowy

Pracownik Magazynowy

SFS International Sp. z o.o. od niemal 10 lat prowadzi rekrutację na projekty polskie i zagraniczne. Obecnie dla naszego stałego Klienta działającego w branży motoryzacyjnej poszukujemy pracowników na stanowisko:

Pracownik magazynu

Miejsce pracy: Chorzów

Obowiązki:
Praca ze skanerem magazynowym
Kompletowanie zamówień

Oferujemy
Nie tracimy Twojego czasu – szybki proces rekrutacji
Kilka rodzajów premii do uzyskania
Praca w godzinach: 6:00 - 14:00, 14:00 – 22:00
Stawka – 25 zł/h brutto ( + premie)
Umowa zlecenie - jeśli chcesz zostać dłużej możliwość przejścia na umowę o pracę bezpośrednio pod Klienta
Nie musisz mieć doświadczenia i uprawnień. Szybko zdobędziesz umiejętności i doświadczenie zawodowe pracując z SFS International

Wymagania
Dokładność
Systematyczność
Zaangażowanie
Umiejętność szybkiego uczenia się

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie CV i umieszczenie poniższej klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez SFS International Sp. z o.o. moich danych osobowych, zawartych w przekazanych przeze mnie spółce SFS International Sp. z o.o. dokumentach, takich jak: imię (imiona) i nazwisko, data urodzenia, dane kontaktowe wskazane w dokumentach rekrutacyjnych (adres korespondencyjny, numer telefonu, e-mail), wykształcenie, przebieg dotychczasowego zatrudnienia, w celu prowadzenia i administrowania przyszłymi procesami rekrutacyjnymi (na rzecz spółki SFS International oraz kontrahentów współpracujących ze Spółką) z moim udziałem, w tym na otrzymywanie informacji o ofertach pracy.

Skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.

 PDF
Telefon: +48 536-968-816, +48 790-780-975

Tagi:   Pracownik Magazynowy

 WWW

Miasto/a:
 Chorzów