Główna >> Poprzednia strona >> Szczegóły ogłoszenia Pokojowa/pokojowy

Pokojowa/pokojowy

POKOJOWA/POKOJOWY Miejsce pracy: POZNAŃ, woj. wielkopolskie

INTERIMAX jest nowoczesną agencją pracy tymczasowej i rekrutacyjną, realizującą projekty dla polskich i zagranicznych przedsiębiorstw. Jeżeli poszukujesz nowych wyzwań i możliwości pracy - nasza oferta jest dla Ciebie!

Dla naszego Klienta renomowanego Hotelu w Poznaniu, poszukujemy Kandydatek i Kandydatów na stanowisko

POKOJOWA/POKOJOWY

Miejsce pracy: POZNAŃ, woj. wielkopolskie
Nr ref.: PS/11/13

JESTEŚ SZYBKI?, LUBISZ SPRZĄTAĆ? – ZAROBISZ 70-100 ZŁ NA RĘKĘ DZIENNIE!!!

Obowiązki:

• Odpowiedzialność za zapewnienie higieny czystość i porządki w pokojach hotelowych i pomieszczeniach ogólnodostępnych m. in. odkurzanie, mycie podłóg , okien, toalet, słanie łóżek

Wymagania:

• Aktualna książeczka sanitarno-epidemiologiczna
• Dyspozycyjność – osoby zatrudnione przez kilkanaście dni w miesiącu będą dbać o utrzymanie czystości w pokojach hotelowych w okresie wzmożonego ruchu turystycznego
• Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku mile widziane
• Bardzo dobra kondycja fizyczna
• Wysoka kultura osobista
• Zaangażowanie w pracę
• Dokładność

Oferta:

• Zatrudnienie w renomowanym hotelu w centrum Poznania
• Praca w okresie wzmożonego obłożenia hotelowego
• Praca w systemie akordowym – 6,55 netto za wysprzątany pokój
• Bezpłatne szkolenia

Jeśli jesteś zainteresowany powyższą ofertą prześlij nam swoje CV na adres:
patrycja.dworniczak@interimax.com

W tytule maila proszę wpisać „PS/11/13”
Kandydatury bez nr referencyjnego w temacie maila nie będą rozpatrywane.
DZIĘKUJEMY ZA NADESŁANE APLIKACJE, INFORMUJEMY, ŻE ODPOWIEMY NA WYBRANE OFERTY. NADESŁANYCH DOKUMENTÓW NIE ZWRACAMY.
Pamiętaj o załączeniu do swojej aplikacji następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy, przez firmę INTERIMAX Polska Sp. z o.o. S.K.A., dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z póź. zm.)".
INTERIMAX Polska Sp. z. o. o. S.K.A.
Certyfikat o dokonaniu wpisu podmiotu do rejestru podmiotów prowadzących agencję zatrudnienia (3970)

Popularne
 PDF

Tagi:   Pokojowa/pokojowy

Miasto/a:
 Powiat poznański
 Poznań