www.jobooble.pl

Dodaj bezpłatne ogłoszenie

Osób online:38 | KATEGORIE:32 | LOKALIZACJE:2676 | Ogłoszeń:775

Powiadom znajomego

Wiadomość
Twoje imię
E-mail znajomego
Kod
Wpisz kod widoczny wyżej

Formularz kontaktowy

Wiadomość
Twoje imię
Kod

Szukaj ogłoszenia w Zaawansowane

Linki sponsorowane

Promowane

Zobacz

Główna >> Poprzednia strona >> Szczegóły ogłoszenia Kierowca C+e – Firanka – System 4/1 – Polski Dyspozytor – Siegen

Kierowca C+e – Firanka – System 4/1 – Polski Dyspozytor – Siegen

KIEROWCA C+E – firanka – system 4/1 – polski dyspozytor – Siegen

Agencja zatrudnienia CE DRIVER nr certyfikatu 22464 poszukuje kandydata do bezpośredniej pracy w niemieckiej firmie transportowej na stanowisko:

System zjazdowy: 4/1 lub praca bez systemu

Rodzaj naczepy: firanka standard lub coilmulda

Wynagrodzenie: podstawa 2400 € + diety

Miejsce pracy: Siegen, Nordrhein-Westfalen, Niemcy

Aktualne: 13.07.2020

Opis stanowiska pracy:

prowadzenie ciągnika siodłowego z naczepą typu firanka standard lub coilmulda,
transport stali i części samochodowych w trasach krótko i dalekobieżnych po Niemczech

Warunki zatrudnienia:

praca w systemie zjazdowym 4/1 lub od poniedziałku do piątku,
miejsce noclegowe z zapleczem socjalnym przy bazie firmy (kuchnia, prysznice, toalety),
współpraca z polskim dyspozytorem,
zatrudnienie w oparciu o niemiecką umowę o pracę,
odprowadzane składki, dostęp do świadczeń socjalnych, ubezpieczenie NNW,
podstawa 2400 € brutto + diety 300 € miesięcznie,
płatny urlop wypoczynkowy w wymiarze 24 dni,
zdalna pomoc naszego biura przez cały okres zatrudnienia

Wymagania:

prawo jazdy kat. C+E z kodem 95, karta kierowcy,
minimum 3-letnie doświadczenie w transporcie ciężarowym,
podstawowa znajomość języka niemieckiego

Osoby zainteresowane podjęciem pracy zapraszam do aplikowania na ofertę.

Pytania proszę kierować pod nr telefonu: 784310200 lub na adres mailowy: j.musielak@cedriver.pl

Zapraszam od poniedziałku do piątku w godz. 9:00 - 15:00

Więcej ofert na stronie www.cedriver.pl

 PDF
Telefon: 784310200

Tagi:   Kierowca C+e – Firanka – System 4/1 – Polski Dyspozytor – Siegen

Miasto/a:
 Niemcy

Regulamin | Polityka prywatności | Patnerzy