www.jobooble.pl

Dodaj bezpłatne ogłoszenie

Osób online:9 | KATEGORIE:32 | LOKALIZACJE:2676 | Ogłoszeń:775

Powiadom znajomego

Wiadomość
Twoje imię
E-mail znajomego
Kod
Wpisz kod widoczny wyżej

Formularz kontaktowy

Wiadomość
Twoje imię
Kod

Szukaj ogłoszenia w Zaawansowane

Linki sponsorowane

Promowane

Zobacz

Główna >> Poprzednia strona >> Szczegóły ogłoszenia Operator Maszyn

Operator Maszyn

Praca w Finlandii na maszynie do obróbki drewna - Homag

Adecco Poland Sp. z o.o. należy do międzynarodowej korporacji Adecco S.A. - światowego lidera wśród firm doradztwa personalnego, który posiada 5500 placówek w 60 krajach. W Polsce działamy od 1994 roku. Swoją wiedzą i doświadczeniem służymy w ponad 30 lokalizacjach na terenie kraju. W 2009 roku pracę dzięki Adecco Poland znalazło ponad 26 000 osób. Adecco Poland Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia (certyfikat nr 364).
Aktualnie dla naszego klienta, międzynarodowej firmy z kapitałem zagranicznym poszukujemy osoby na stanowisko:
Operator maszyn

Nr ref.: OPH/09/14
Miejsce pracy: Finlandia

Opis stanowiska:
Praca na maszynie do obróbki drewna - Homag

Wymagamy:
- Potwierdzone dokumentami doświadczenie zawodowe jako operator maszyn
- Doświadczenie w pracy z maszynami do obróbki drewna – wymóg konieczny
- Dobra znajomość języka angielskiego
- Dyspozycyjność do wyjazdu do Finlandii

Oferujemy:
- Umowę o pracę zgodną z fińskim kodeksem pracy
- Możliwość zatrudnienia na 12 miesięcy, następnie kontrakt na stałe
- Pomoc w znalezieniu zakwaterowania
- Darmowe narzędzia i ubrania do pracy
-Wynagrodzenie na europejskim poziomie - 12-13 euro brutto/h

Osoby zainteresowane udziałem w rekrutacji są proszone o przesłane CV wraz z podaniem numeru referencyjnego do biura Adecco na adres e-mail:
air.hospitality@adecco.com

Termin składania aplikacji: wrzesień 2014
Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883.

 PDF
Telefon: 124220695

Tagi:   Operator Maszyn

Miasto/a:
 Inne kraje

Regulamin | Polityka prywatności | Patnerzy