Główna >> Poprzednia strona >> Szczegóły ogłoszenia Product Leader

Product Leader

PRODUCT LEADER

Nasz klient to międzynarodowa korporacja będąca od ponad 40 lat europejskim liderem w produkcji podzespołów elektronicznych. Wytwarza je dla branż o najwyższych wymaganiach technologicznych, w tym: lotniczej i wojskowej, motoryzacyjnej, automatyki, przemysłowej, budowlanej, medycznej. W związku z dynamicznym wzrostem wolumenu biznesu poszukujemy kandydatów na stanowisko:
( Sprzedaż i promowanie rozwiązań z zakresu elektroniki dla sektora motoryzacyjnego, obronnego, medycznego,inne)
Nr ref PL/LEL/2014
Miejsce pracy: Kwidzyn k. Gdańska
Wymagania:
• wykształcenie wyższe
• bardzo dobra znajomość języka angielskiego
• doświadczenie w zarządzaniu relacjami z Klientem bądź w obszarze zakupów w dużej firmie produkcyjnej
• wysokie umiejętności obsługi pakietu MS Office
• orientacja biznesowa w podejściu do problemów i w działaniu
• bardzo dobra komunikacja, otwartość w relacjach z Klientem
• zdolność analitycznego myślenia, patrzenie „out of the box”, umiejętność identyfikowania potencjału sprzedażowego
• wysoki standard w relacjach i kultura osobista

Główne zadania:
• identyfikacja, budowanie i utrzymywanie efektywnych, długofalowych relacji z Klientem w celu rozwoju biznesu
• stały kontakt i współpraca z działami operacyjnymi pod kątem wzrostu wyników produkcji i sprzedaży, w celu realizacji zamówień Klienta
• monitorowanie kosztów ( Excess, Obsolete, Extra Cost, Overdue) oraz nadzór i odpowiedzialność we wdrażaniu rozwiązań redukujących ryzyka
• koordynowanie operacji handlowych w obszarze budżetu, jakości, terminów, reklamacji
• raportowanie i prezentacja danych według specyfikacji / oczekiwań Klienta
• nadzorowanie planu działań po audycie Klienta
• aktywne asystowanie w trakcie wizyt Klienta w fabryce, nastawione na rozwój relacji handlowych

Pracodawca oferuje:
• atrakcyjne wynagrodzenie oparte o umowę o pracę
• złożony, atrakcyjny system premiowania, pakiet socjalny oraz pakiet benefitów kulturalnych, sportowych, językowych
• zatrudnienie w międzynarodowej, innowacyjnej firmie o silnej pozycji rynkowej
• pracę pozwalającą na rozwój w środowisku stosującym najnowsze technologie
• program rozwoju zawodowego, ścieżkę kariery
Osoby zainteresowane są proszone o przesyłanie CV na adres: j.socha@sferahr.pl wraz z podaniem numeru referencyjnego oraz klauzulą:
"Zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. nr 133 poz. 883), wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla celów związanych z procesem rekrutacji i selekcji realizowanych przez SFERA HR Sp. z o. o.”.

 PDF

Tagi:   Product Leader

Miasto/a:
 Powiat bytowski
 Powiat gdański
 Powiat kwidzyński