Główna >> Poprzednia strona >> Szczegóły ogłoszenia Elektromechanik

Elektromechanik

Sfera HR zajmuje się wspieraniem firm i organizacji, którym oferuje efektywne rozwiązania z obszaru polityki personalnej firmy, w tym skuteczną metodologię w procesach rekrutacyjnych.
Naszym klientem jest jeden z największych w Europie przetwórców ryb i owoców morza, z obrotami na poziomie 500 milionów euro rocznie. Firma jest obecna na Grenlandii, w Danii, Kanadzie, Polsce i w Niemczech.
W związku z rozwojem oddziału w Koszalinie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Elektromechanik - Specjalista ds. instalacji chłodniczych i ciepłowniczych
Miejsce pracy: KOSZALIN
nr ref. EM/RG/2014
Zadania:
• konserwacja oraz naprawy maszyn chłodniczych oraz kotłów
• Optymalizacja pracy maszyn i urządzeń
• Diagnozowanie, ocena i usuwanie usterek technicznych i awarii
• Współudział w opracowywaniu planu przeglądów i napraw
• Współpraca z serwisami zewnętrznymi
• Przestrzeganie zasad wynikających z prawnych oraz korporacyjnych przepisów BHP;
Oczekiwania:
• Wykształcenie wyższe techniczne
• Doświadczenie w pracy elektromechanika, preferencyjnie w serwisie i konserwacji urządzeń chłodniczych
• Odpowiednie uprawnienia w zakresie eksploatacji i instalacji urządzeń i sieci
• Kompetencje osobowościowe, jak: dokładność, systematyczność, bardzo dobra organizacja pracy, nastawienie na rozwiązywanie problemów, postawa pozytywna i życzliwa wobec współpracowników
• Dyspozycyjność – praca zmianowa
• Mile widziana znajomość języka angielskiego lub niemieckiego
Oferta:
• Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
• Możliwość rozwoju zawodowego w dużej, nowoczesnej technologicznie firmie o ugruntowanej pozycji na rynku w Polsce i w świecie
• Atrakcyjne warunki zatrudnienia, odpowiednie do poziomu kompetencji
• Pakiet socjalny
Osoby zainteresowane są proszone o przesyłanie CV na adres: j.socha@sferahr.pl, wraz z podaniem numeru referencyjnego oraz klauzulą pozwalającą na przetwarzanie danych osobowych kandydata dla potrzeb projektów rekrutacyjnych.

 PDF

Tagi:   Elektromechanik

Miasto/a:
 Powiat koszaliński