Główna >> Poprzednia strona >> Szczegóły ogłoszenia Przedstawiciel Handlowy

Przedstawiciel Handlowy

Nasz Klient to wydawca znanego periodyku, adresowanego do wysokiej kadry zarządczej i menedżerskiej. Pismo osiągnęło renomę i ugruntowaną pozycję w regionie Pomorza i wybranych rejonach Polski. Magazyn prezentuje zagadnienia odpowiadające na oczekiwania i potrzebą wiedzy związanej z potencjałem biznesowym, makro i mikro-otoczeniem, prawodawstwem, kulturą oraz ofertą dopasowaną do stylu życia na wysokim poziomie wymagań. Czasopismo współpracuje z Busienss Centre Club, Pomorskim Klubem Biznesu, Pracodawcami Pomorza, Regionalną Izbą Gospdarczą i innymi organizacjami wspierającymi działalność biznesową i gospodarczą.

Obecnie poszukujemy dla Klienta kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Trójmiasto
Nr ref PH/EB/2014

Zadania:
• Sprzedaż reklam na portalach internetowych i w prasie
• energiczne budowanie katalogu klientów
• umawianie spotkań, prezentacje oferty handlowej, rozmowy i negocjacje handlowe
• dbałość o poprawność i jakość materiałów reklamowych
• monitoring konkurencji oraz branżowych trendów
• opracowywanie strategii, planów promocyjnych i marketingowych

Kandydaci powinni spełniać następujące wymagania:
Kompetencje zawodowe:
• orientacja w rynku reklamy – mile widziane doświadczenie w branży reklamowej / nowych mediów
• znajomość technik sprzedaży usług o specyfice reklamowej
• umiejętność i metodyka identyfikowania potencjału biznesowego
Kompetencje osobowościowe:
• Nastawienie na wynik
• Wysokie zdolności interpersonalne
• Otwartość na wiedzę;
• kreatywność i koncepcyjne myślenie
• Umiejętność nawiązywania relacji
• Efektywna komunikacja
• Umiejętność pracy zespołowej
• Bardzo dobra organizacja czasu i pracy
• Profesjonalizm i wysoki standard w działaniu oraz kultura osobista

Dodatkowo:
• Prawo jazdy kat. B
• Znajomość środowiska Microsoft Office
• Preferowane wykształcenie wyższe – może być rozpoczęte

Pracodawca oferuje:
• Pracę na pełny etat; stałe wynagrodzenie oparte o umowę zlecenie lub dzieło
• Motywujący system prowizyjny i premiowania powyżej kwoty 6 000 brutto wartości sprzedaży
• Praca w organizacji stabilnej, o kulturze organizacyjnej motywującej i sprzyjającej rozwojowi
• Specjalistyczne szkolenia z zakresu technik sprzedaży i negocjacji
• Narzędzia pracy, w tym: samochód, komputer, telefon komórkowy

Osoby zainteresowane są proszone o przesyłanie CV na adres: j.socha@sferahr.pl

wraz z podaniem numeru referencyjnego oraz klauzulą pozwalającą na przetwarzanie danych osobowych kandydata dla potrzeb projektów rekrutacyjnych.

 PDF

Tagi:   Przedstawiciel Handlowy

Miasto/a:
 Gdańsk
 Gdynia
 Sopot