Główna >> Poprzednia strona >> Szczegóły ogłoszenia Elektryk Budowlany - Norwegia

Elektryk Budowlany - Norwegia

Elektryk budowlany - Norwegia

Adecco Poland Sp. z o.o. (numer wpisu do rejestru 364/3).
Aktualnie prowadzimy dla naszego norweskiego klienta rekrutację na stanowisko :

Nr ref.: EL.Bud /NOR/03/14
Miejsce pracy: Norwegia
Opis stanowiska:
• Montaż nowych instalacji elektrycznych lub/i naprawa istniejących na obiektach budowlanych
• Samodzielna praca z rysunkiem technicznych

Wymagamy:

• Wykształcenie kierunkowe w zawodzie elektryka: zawodowe elektryk, elektromonter / lub techniczne elektryk
• Min. 3 lata udokumentowanego świadectwami pracy doświadczenia jako elektryk budowlany
• Aktualne uprawnienia SEP (Mile widzialne norweskie uprawnienia DSB )
• Dobra znajomość języka angielskiego, jako warunek konieczny
• Pozytywne referencje od byłych pracodawców
• Gotowość do udziału w bezpłatnym szkoleniu BHP na południu Polski
Oferujemy:
Przed wyjazdem w Polsce:
• W trakcie procesu rekrutacji zapewniamy pomoc konsultanta Adecco w przygotowaniu dokumentów aplikacyjnych wymaganych na spotkaniu
• Szczegółową prezentację warunków zatrudnienia, prowadzoną przez przedstawiciela z Norwegii, podczas finalnego spotkania rekrutacyjnego
• Pomagamy w załatwieniu wszelkich formalności związanych z rozpoczęciem pracy w Norwegii.

W Norwegii:
• Legalne zatrudnienie na czas nieokreślony w oparciu o umowę o prace zgodną z przepisami norweskiego Kodeksu Pracy
• Stawka gwarantowana zgodna z norweskimi standardami : od 186,96 NOK brutto/h po wyrobieniu uprawnień DSB. Indywidualna stawka będzie uzależniona projektu.
• Możliwość długoterminowej współpracy
• Ubezpieczenie od nieszczęśliwych wypadków w miejscu pracy
• Pomoc z znalezieniu zakwaterowania w Norwegii

Osoby zainteresowane udziałem w rekrutacji są proszone o przesłane CV wraz z podaniem numeru referencyjnego na adres email : justyna.rybacka@adecco.com
Dziękujemy za nadesłane zgłoszenia, jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami. Na CV prosimy o dopisanie następującej klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji rekrutacji /zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97.r. o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust. nr 133 poz. 883/

 PDF

Tagi:   Elektryk Budowlany - Norwegia

Miasto/a:
 Inne kraje