www.jobooble.pl

Dodaj bezpłatne ogłoszenie

Osób online:27 | KATEGORIE:32 | LOKALIZACJE:2676 | Ogłoszeń:1537

Powiadom znajomego

Wiadomość
Twoje imię
E-mail znajomego
Kod
Wpisz kod widoczny wyżej

Formularz kontaktowy

Wiadomość
Twoje imię
Kod

Szukaj ogłoszenia w Zaawansowane

Linki sponsorowane

Promowane

    Zobacz

    Główna >> Poprzednia strona >> Szczegóły ogłoszenia Doradca Techniczno Handlowy - Stacjonarny

    Doradca Techniczno Handlowy - Stacjonarny

    miejsce pracy Toruń

    DLA NASZEGO KLIENTA, LIDERA WŚRÓD NOWOCZESNYCH SYSTEMÓW ZABEZPIECZEŃ ELEKTRONICZNYCH, POSZUKUJEMY KANDYDATA NA STANOWISKO:

    DORADCA TECHNICZNO HANDLOWY – STACJONARNY

    Miejsce pracy: TORUŃ
    Nr ref.: DTH/TOR/03/14

    KANDYDACIE JEŚLI NIE SĄ CI OBCE SYSTEMY:
    • telewizji przemysłowej analogowej i IP
    • sygnalizacji włamania i napadu
    • nagłośnieniowe
    • sygnalizacji pożaru
    • kontroli dostępu
    • zintegrowane systemy zarządzania budynkiem
    • videodomofonowe i domofonowe
    TA OFERTA JEST WŁAŚNIE DLA CIEBIE !!!!
    Obowiązki:
    • Wsparcie rozwoju struktury handlowej
    • Zwiększanie obrotów firmy
    • Współpraca z biurami projektowymi
    • Budowanie relacji z inwestorami
    • Negocjacje handlowe z potencjalnymi Klientami
    • Kompleksowa obsługa przed i posprzedażowa
    • Budowanie i utrzymywanie długoterminowych, biznesowych relacji z Klientami
    • Przygotowywanie ofert technicznych i handlowych
    • Profesjonalne doradztwo
    • Raportowanie

    Wymagania:
    • Min. 2-letnie doświadczenie na stanowisku Doradcy Techniczno - Handlowego, poparte sukcesami
    • Niezbędny „Zmysł techniczny’’ oraz łatwość przyswajania nowej wiedzy technicznej
    • Doświadczenie w prowadzeniu procesu sprzedaży stacjonarnie (od wyszukania kontaktów, poprzez prezentację i etap negocjacji, ofertowanie, aż do realizacji zamówienia)
    • Praktyczna znajomość technik sprzedaży, oraz technik negocjacyjnych głownie przez telefon
    • Łatwość nawiązywania kontaktów zarówno telefonicznych jak i bezpośrednich z klientami
    • Umiejętności negocjacyjne i sprzedażowe
    • Wykształcenie średnie, mile widziane wyższe - wymagany profil techniczny
    • Prawo jazdy kat. B
    • Mile widziane doświadczenie w branży
    • Mile widziana znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym

    Ponadto od Kandydat oczekujemy:
    • Nastawienia na realizację celów
    • Bardzo dobrej organizacji pracy
    • Dyspozycyjności
    • Wysokiej kultury osobistej
    • Łatwości nawiązywania kontaktów i budowania relacji również przez telefon
    • Energiczności i szybkości w działaniu
    Oferta:

    • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
    • Możliwość rozwoju zawodowego i awansu
    • Wynagrodzenie w wysokości od 2500 zł do 4000 zł netto miesięcznie
    • Bardzo atrakcyjne systemy premiowe uzależnione od efektywności oraz jakości pracy
    • Niezbędne narzędzia do pracy (laptop, telefon komórkowy, w godzinach pracy do dyspozycji samochód służbowy)

     PDF

    Tagi:   Doradca Techniczno Handlowy - Stacjonarny

    Miasto/a:
     Powiat toruński
     Toruń

    Regulamin | Polityka prywatności | Patnerzy