www.jobooble.pl

Dodaj bezpłatne ogłoszenie

Osób online:43 | KATEGORIE:32 | LOKALIZACJE:2676 | Ogłoszeń:860

Powiadom znajomego

Wiadomość
Twoje imię
E-mail znajomego
Kod
Wpisz kod widoczny wyżej

Formularz kontaktowy

Wiadomość
Twoje imię
Kod

Szukaj ogłoszenia w Zaawansowane

Linki sponsorowane

Promowane

Zobacz

Główna >> Poprzednia strona >> Szczegóły ogłoszenia Doradca Techniczno Handlowy - Stacjonarny

Doradca Techniczno Handlowy - Stacjonarny

miejsce pracy Toruń

DLA NASZEGO KLIENTA, LIDERA WŚRÓD NOWOCZESNYCH SYSTEMÓW ZABEZPIECZEŃ ELEKTRONICZNYCH, POSZUKUJEMY KANDYDATA NA STANOWISKO:

DORADCA TECHNICZNO HANDLOWY – STACJONARNY

Miejsce pracy: TORUŃ
Nr ref.: DTH/TOR/03/14

KANDYDACIE JEŚLI NIE SĄ CI OBCE SYSTEMY:
• telewizji przemysłowej analogowej i IP
• sygnalizacji włamania i napadu
• nagłośnieniowe
• sygnalizacji pożaru
• kontroli dostępu
• zintegrowane systemy zarządzania budynkiem
• videodomofonowe i domofonowe
TA OFERTA JEST WŁAŚNIE DLA CIEBIE !!!!
Obowiązki:
• Wsparcie rozwoju struktury handlowej
• Zwiększanie obrotów firmy
• Współpraca z biurami projektowymi
• Budowanie relacji z inwestorami
• Negocjacje handlowe z potencjalnymi Klientami
• Kompleksowa obsługa przed i posprzedażowa
• Budowanie i utrzymywanie długoterminowych, biznesowych relacji z Klientami
• Przygotowywanie ofert technicznych i handlowych
• Profesjonalne doradztwo
• Raportowanie

Wymagania:
• Min. 2-letnie doświadczenie na stanowisku Doradcy Techniczno - Handlowego, poparte sukcesami
• Niezbędny „Zmysł techniczny’’ oraz łatwość przyswajania nowej wiedzy technicznej
• Doświadczenie w prowadzeniu procesu sprzedaży stacjonarnie (od wyszukania kontaktów, poprzez prezentację i etap negocjacji, ofertowanie, aż do realizacji zamówienia)
• Praktyczna znajomość technik sprzedaży, oraz technik negocjacyjnych głownie przez telefon
• Łatwość nawiązywania kontaktów zarówno telefonicznych jak i bezpośrednich z klientami
• Umiejętności negocjacyjne i sprzedażowe
• Wykształcenie średnie, mile widziane wyższe - wymagany profil techniczny
• Prawo jazdy kat. B
• Mile widziane doświadczenie w branży
• Mile widziana znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym

Ponadto od Kandydat oczekujemy:
• Nastawienia na realizację celów
• Bardzo dobrej organizacji pracy
• Dyspozycyjności
• Wysokiej kultury osobistej
• Łatwości nawiązywania kontaktów i budowania relacji również przez telefon
• Energiczności i szybkości w działaniu
Oferta:

• Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
• Możliwość rozwoju zawodowego i awansu
• Wynagrodzenie w wysokości od 2500 zł do 4000 zł netto miesięcznie
• Bardzo atrakcyjne systemy premiowe uzależnione od efektywności oraz jakości pracy
• Niezbędne narzędzia do pracy (laptop, telefon komórkowy, w godzinach pracy do dyspozycji samochód służbowy)

 PDF

Tagi:   Doradca Techniczno Handlowy - Stacjonarny

Miasto/a:
 Powiat toruński
 Toruń

Regulamin | Polityka prywatności | Patnerzy