www.jobooble.pl

Dodaj bezpłatne ogłoszenie

Osób online:27 | KATEGORIE:32 | LOKALIZACJE:2676 | Ogłoszeń:1537

Powiadom znajomego

Wiadomość
Twoje imię
E-mail znajomego
Kod
Wpisz kod widoczny wyżej

Formularz kontaktowy

Wiadomość
Twoje imię
Kod

Szukaj ogłoszenia w Zaawansowane

Linki sponsorowane

Promowane

    Zobacz

    Główna >> Poprzednia strona >> Szczegóły ogłoszenia Brygadzista - Kierownik Do Organizacji, Nadzoru Produkcji

    Brygadzista - Kierownik Do Organizacji, Nadzoru Produkcji

    nadzór nad grupą ludzi na produkcji

    Manufaktura Palet Sp. z o. o.
    Firma nasza jest firmą produkcyjno-handlową działającą od 1999 r.
    Miejsce pracy: Hańsk Pierwszy (pow. włodawski)(ok 20 km od Włodawa i ok 70 km od Lublin)
    Region: lubelskie

    Brygadzista - Kierownik do organizacji, nadzoru produkcji

    Opis stanowiska:

    Szukamy osoby, która będzie sprawowała nadzór nad brygadą robotników. Do głównych obowiązków należeć będzie m.in.:
    organizacja i koordynacja pracy podległych pracowników, rozliczanie pracowników z przepracowanych godzin, koordynacja i ustalenie robót z kierownictwem, kontrola nad powierzonym mieniem przedsiębiorstwa oraz kontrola przestrzegania zasad BHP.

    Wymagania:

    min. 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku w zakładzie produkcyjnym ( niekoniecznie w przemyśle drzewnym ). Doświadczenie musi być udokumentowane .
    umiejętność organizacji pracy brygady
    umiejętność motywowania zespołu
    dyspozycyjność
    uczciwość,
    skrupulatność

    Oferujemy:

    Umowę o pracę w pełnym wymiarze w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
    Pracę dwuzmianową
    Atrakcyjne wynagrodzenie

    Prosimy o wysyłanie CV wraz z listem motywacyjnym klikając w przycisk aplikowania do 30.03.2014 roku oraz dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)".

     PDF

    Tagi:   brygadzista    kierownik    produkcja    praca fizyczna    tartak    drzewo    Brygadzista - Kierownik Do Organizacji    Nadzoru Produkcji

    Miasto/a:
     Powiat chełmski
     Powiat parczewski
     Powiat włodawski

    Regulamin | Polityka prywatności | Patnerzy