Główna >> Poprzednia strona >> Szczegóły ogłoszenia Specjalista Ds. Handlowych

Specjalista Ds. Handlowych

HANDEL/02/2014

INTERIMAX jest nowoczesną agencją rekrutacyjną, realizującą projekty dla polskich i zagranicznych przedsiębiorstw. Jeżeli poszukujesz nowych wyzwań i możliwości pracy w kraju lub za granicą - nasza oferta jest dla Ciebie!

Dla naszego klienta, jednego z czołowych dystrybutorów wyrobów stalowych w Polsce, poszukujemy Kandydatek/Kandydatów na stanowisko:

SPECJALISTA DS. HANDLOWYCH

Miejsce pracy: KATOWICE, woj. śląskie

Nr ref.: HANDEL/02/2014

Cel pracy:

ROZWÓJ SIECI KLIENTÓW NA TERENIE KATOWIC I WOJEWÓDZTWA ŚLĄSKIEGO. SPRZEDAŻ PRODUKTÓW OPIEKA NAD ISTNIEJĄCYMI KLIENTAMI FIRMY, ROZWÓJ BIZNESU ORAZ REALIZACJA WYZNACZONYCH TARGETÓW W BRANŻY STALOWEJ.

Obowiązki:

• Samodzielne i aktywne pozyskiwanie klientów
• Rozwijanie i utrzymywanie dobrych relacji z istniejącymi klientami firmy (aktywacja istniejących Klientów)
• Tworzenie długotrwałych pozytywnych relacji z klientami
• Tworzenie ofert handlowych
• Prowadzenie negocjacji handlowych i korespondencji z klientami
• Kompleksowa realizacja procesu sprzedaży wyrobów stalowych
• Doradztwo techniczne w zakresie oferowanych produktów
• Wizyty u Klientów, prowadzenie prezentacji i budowanie pozytywnego wizerunku Firmy
• Badanie rynku pod kątem marketingu i analiza konkurencji
• Weryfikacja zapasów magazynowych pod kątem zamówień składanych przez Klientów
• Wstępna obsługa reklamacji
• Raportowanie do przełożonego

Wymagania:

• Minimum 3-letnie doświadczenie na stanowisku handlowca mile widziane w branży stalowej lub pokrewnej
• Wykształcenie minimum średnie, mile widziane wykształcenie wyższe
• Łatwość nawiązywania kontaktów zarówno telefonicznych, jak i bezpośrednich z klientami
• Znajomość profesjonalnych metod sprzedaży i ich efektywne wykorzystanie w biznesie
• Wiedza w zakresie wyrobów stalowych wykonanych ze stali zwykłych
• Mile widziana umiejętność czytania dokumentacji określającej właściwości wyrobów stalowych
• Baza i znajomość krajowych odbiorców i producentów będzie dużym atutem
• Znajomość obsługi pakietu Microsoft Office
• Wysoko rozwinięte predyspozycje handlowe i negocjacyjne
• Dobra organizacja pracy i duża samodzielność
• Umiejętność zarządzania własnym czasem

Oferta:

• Stabilne zatrudnienie w prężnie działającej Firmie w Katowicach
• Umowę o pracę
• Wynagrodzenie podstawowe 3500 – 6000 zł brutto miesięcznie
• Atrakcyjny system prowizyjny i premiowy łączony
• Możliwość rozwoju podczas profesjonalnych szkoleń
• Jasno określona ścieżka rozwoju kariery i awansu
• Narzędzia niezbędne do pracy: samochód służbowy, laptop i telefon

marta.fabiszak@interimax.com

 PDF

Tagi:   Specjalista Ds. Handlowych

Miasto/a:
 Katowice