www.jobooble.pl

Dodaj bezpłatne ogłoszenie

Osób online:9 | KATEGORIE:32 | LOKALIZACJE:2676 | Ogłoszeń:775

Powiadom znajomego

Wiadomość
Twoje imię
E-mail znajomego
Kod
Wpisz kod widoczny wyżej

Formularz kontaktowy

Wiadomość
Twoje imię
Kod

Szukaj ogłoszenia w Zaawansowane

Linki sponsorowane

Promowane

Zobacz

Główna >> Poprzednia strona >> Szczegóły ogłoszenia Kucharz – Norwegia

Kucharz – Norwegia

Adecco Poland Sp. z o.o. należy do międzynarodowej korporacji Adecco S.A. - światowego lidera wśród firm doradztwa personalnego, który posiada 7000 placówek w 60 krajach. W Polsce działamy od 1994 roku. Swoją wiedzą i doświadczeniem służymy w ponad 50 lokalizacjach na terenie kraju. W 2007 roku pracę dzięki Adecco Poland znalazło ponad 34 000 osób. Adecco Poland Sp. z o.o. jest Agencją Pośrednictwa Pracy (numer wpisu do rejestru 364/1a oraz 364/1b), Agencją Doradztwa Personalnego (numer wpisu do rejestru 364/2) oraz Agencją Pracy Tymczasowej (numer wpisu do rejestru 364/3).
Aktualnie prowadzimy dla naszego norweskiego Klienta - poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Nr ref.: K/NOR /03_13
Miejsce pracy: Norwegia: Bergen, Oslo
Opis stanowiska:
- praca w kantynach lub hotelach

Wymagania:

• Dyplom kucharza lub kucharz małej gastronomii
• Bardzo dobra znajomość języka angielskiego jako warunek konieczny
• Mile widziane doświadczenie w pracy w restauracjach typu fine dining
• Minimum 3 lata udokumentowanego doświadczenia jako kucharz od 2008 roku
• Chęć osiedlenia się w Norwegii
• Elastyczność, gotowość do pracy w weekendy
Oferujemy:
Przed wyjazdem w Polsce:
• Szczegółową prezentację warunków zatrudnienia, prowadzoną przez przedstawiciela z Norwegii, podczas finalnego spotkania rekrutacyjnego
• Pomagamy w załatwieniu wszelkich formalności związanych z rozpoczęciem pracy w Norwegii.
• Bezpłatny specjalistyczny kurs dla kucharzy, który odbywa się na południu Polski. W trakcie kursu zapewnione jest bezpłatne wyżywienie i zakwaterowanie.

W Norwegii:
• Legalne zatrudnienie na czas nieokreślony w oparciu o umowę o prace zgodną z przepisami norweskiego Kodeksu Pracy
• Wynagrodzenie od 152,38 nok /godz. brutto
• Możliwość długoterminowej współpracy
• Ubezpieczenie od nieszczęśliwych wypadków w miejscu pracy
• Pomoc z znalezieniu zakwaterowania w Norwegii
• Możliwość skorzystania z programu Adecco Fordel oferującego m.in. pakiety rabatowe, dofinansowanie szkoleń lub zajęć poza godzinami pracy (np. zajęcia sportowe, sprzęt sportowy).
• W wyniku zatrudnia w oparciu o norweską umowę pracy pracownikom przysługują inne świadczenia jak np.: pełne ubezpieczenie zdrowotne, odprowadzanie składek emerytalnych itp.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV:
justyna.rybacka@adecco.com

Dziękujemy za nadesłane zgłoszenia, jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami. Na CV prosimy o dopisanie następującej klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji rekrutacji /zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97.r. o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust. nr 133 poz. 883/

 PDF

Tagi:   Kucharz – Norwegia

Miasto/a:
 Gdańsk

Regulamin | Polityka prywatności | Patnerzy