Główna >> Poprzednia strona >> Szczegóły ogłoszenia Konsultant Telefoniczny

Konsultant Telefoniczny

Universal Agent należy do grupy kapitałowej Grupa DataContact.

Poszukujemy osób, które są kreatywne oraz otwarte na sukces.

Jeśli zaliczasz się do ich grona – to ogłoszenie jest dla Ciebie !!!

WYMAGANIA:

- poprawna dykcja

- umiejętność szybkiego reagowania na potrzeby Klienta

- wysoka kultura osobista

- komunikatywność i łatwość w nawiązywaniu kontaktów

- nastawienie na osiąganie wyników i realizację celów

- sprawna obsługa komputera

OBOWIĄZKI:

- telefoniczny kontakt z Klientem

- identyfikacja potrzeb Klientów oraz aktywne pozyskiwanie Klientów dla firm partnerskich

- prowadzenie negocjacji handlowych B2C

- dbanie o pozytywny wizerunek Firmy

GWARANTUJEMY:

- gwarantowane umową, stabilne warunki współpracy: stałą stawkę godzinową oraz atrakcyjne prowizje, uzależnione od osiąganych wyników

- profesjonalne, bezpłatne szkolenia produktowe i sprzedażowe

- ciekawą, rozwijającą pracę w innowacyjnej Firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

- możliwość realizacji własnych pomysłów i inicjatyw

- możliwość szybkiego awansu w strukturze Firmy

Dziękujmy za wszystkie aplikacje. Jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi osobami, w celu umówienia się na rozmowę rekrutacyjną. Rekrutacja ma charakter stały i otwarty.

 PDF
Telefon: 123755900, 123755901

Tagi:   praca    specjalista    sprzedaż    CC    callcenter    doradca    wysokie wynagrodzenie    Konsultant Telefoniczny

Miasto/a:
 Powiat krakowski