Główna >> Poprzednia strona >> Szczegóły ogłoszenia Spawacz 121/136 – Finlandia

Spawacz 121/136 – Finlandia

Adecco Poland Sp. z o.o. należy do międzynarodowej korporacji Adecco S.A. - światowego lidera wśród firm doradztwa personalnego, który posiada 7000 placówek w 60 krajach. W Polsce działamy od 1994 roku. Swoją wiedzą i doświadczeniem służymy w ponad 50 lokalizacjach na terenie kraju. W 2007 roku pracę dzięki Adecco Poland znalazło ponad 34 000 osób. Adecco Poland Sp. z o.o. jest Agencją Pośrednictwa Pracy (numer wpisu do rejestru 364/1a oraz 364/1b), Agencją Doradztwa Personalnego (numer wpisu do rejestru 364/2) oraz Agencją Pracy Tymczasowej (numer wpisu do rejestru 364/3).
Aktualnie poszukujemy dla naszego fińskiego klienta kandydatów na stanowisko:
Nr ref.: Sp121/136Fin/12.2013
Miejsce pracy: Finlandia / LOVISA
Opis stanowiska:
• Praca jako spawacz przy produkcji wiatraków.
• Gotowy produkt może ważyć od 40 do 60 ton.

Wymagamy:
• Min. 3 lata udokumentowanego świadectwami pracy doświadczenia jako spawacz
• Certyfikat spawalniczy na met. 121
• Certyfikat spawalniczy na met. 136 BW PE
• Doświadczenie w spawaniu bardzo grubych blach między innymi metodą 121.
• Znajomość rysunku technicznego umożliwiająca samodzielną pracę
• Gotowość do udziału w testach praktycznych potwierdzających posiadane umiejętności w Kołobrzegu
• Dyspozycyjność do rozpoczęcia pracy w Lutym, Marcu lub Kwietniu 2014
• Preferowana znajomość języka angielskiego
• Mile widziany własny samochód na wyjazd
Oferujemy:
• Legalne zatrudnienie w oparciu o fiński kodeks pracy
• Praca w systemie rotacyjnym ( 4 tyg pracy/1 tyg wolnego)
• Wynagrodzenie podstawowe + dodatki za prace zmianową
• Darmowe zakwaterowanie zapewniane przez pracodawcę
• Przewidywany czas trwania kontraktu: 6-18 mc z możliwością przedłużenia
• Bezpłatne ubrania robocze
• Zapewniona opieka lekarska
• Zwrot kosztu I przejazdu do Finlandii
Osoby zainteresowane udziałem w rekrutacji są proszone o przesłane CV wraz z podaniem numeru referencyjnego na adres email : justyna.rybacka@adecco.com
Dziękujemy za nadesłane zgłoszenia, jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami. Na CV prosimy o dopisanie następującej klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji rekrutacji /zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97.r. o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust. nr 133 poz. 883/

 PDF

Tagi:   Spawacz 121/136 – Finlandia

Miasto/a:
 Inne kraje