www.jobooble.pl

Dodaj bezpłatne ogłoszenie

Osób online:15 | KATEGORIE:32 | LOKALIZACJE:2676 | Ogłoszeń:775

Powiadom znajomego

Wiadomość
Twoje imię
E-mail znajomego
Kod
Wpisz kod widoczny wyżej

Formularz kontaktowy

Wiadomość
Twoje imię
Kod

Szukaj ogłoszenia w Zaawansowane

Linki sponsorowane

Promowane

Zobacz

Główna >> Poprzednia strona >> Szczegóły ogłoszenia Fileciarz Ryb / Pracownik Przetwórstwa Rybnego Z Językiem Angielskim Irlandia

Fileciarz Ryb / Pracownik Przetwórstwa Rybnego Z Językiem Angielskim Irlandia

Fileciarz ryb / pracownik przetwórstwa rybnego z językiem angielskim Irlandia

Adecco Poland Sp. z o.o. należy do międzynarodowej korporacji Adecco S.A. - światowego lidera wśród firm doradztwa personalnego, który posiada 5500 placówek w 60 krajach. W Polsce działamy od 1994 roku. Swoją wiedzą i doświadczeniem służymy w ponad 30 lokalizacjach na terenie kraju. W 2009 roku pracę dzięki Adecco Poland znalazło ponad 26 000 osób. Adecco Poland Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia (certyfikat nr 364).
Aktualnie dla naszego zagranicznego klienta poszukujemy osoby na stanowisko:

Nr ref.: Fil/IR/09.2013

Miejsce pracy: Cork, Irlandia
OPIS STANOWISKA:
• Praca z nożem
WYMAGANIA:
• Wykształcenie zawodowe mile widziane ( przemysł spożywczy lub pokrewne)
• 3 pełne lata doświadczenia w branży przetwórstwa rybnego
• Doświadczenie w prac y manualnej z nożem
• Mile widziane osoby, które pracowały wcześniej za granicą
• Dobra znajomość j. angielskiego jako warunek konieczny

OFERUJEMY:
• Zatrudnienie na Irlandzkich warunkach w Adecco Cork
• Stawka od € 8,65 za godz. brutto, powyżej 40 kg dodatek – 22 centy
• 48 h pracy tygodniowo
• Opieka konsultanta i pomoc z pierwszymi formalnościami

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie aplikacji zawierającej CV w języku polskim i angielskim z podaniem numeru referencyjnego (Nr Ref.: Fil/IRL/09.2013) na adres:
Justyna.rybacka@adecco.pl

Informacja dotyczy oferty pracy za granicą. Agencja zatrudniania nr 364.
Dziękujemy za nadesłane zgłoszenia, jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Zapraszamy do rejestracji bezpośredniej na www.adecco.pl

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych
w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku
o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883

 PDF

Tagi:   Fileciarz Ryb / Pracownik Przetwórstwa Rybnego Z Językiem Angielskim Irlandia

Miasto/a:
 Inne kraje

Regulamin | Polityka prywatności | Patnerzy