Główna >> Poprzednia strona >> Szczegóły ogłoszenia Pracownik Wieży Wiertniczej, Rig Service, Floorhand Kanada

Pracownik Wieży Wiertniczej, Rig Service, Floorhand Kanada

PRACOWNIK WIEŻY WIERTNICZEJ, RIG SERVICE, FLOORHAND Kanada

Adecco Poland Sp. z o.o. należy do międzynarodowej korporacji Adecco S.A. - światowego lidera wśród firm doradztwa personalnego, który posiada 7000 placówek w 60 krajach. W Polsce działamy od 1994 roku. Swoją wiedzą i doświadczeniem służymy w ponad 50 lokalizacjach na terenie kraju. W 2007 roku pracę dzięki Adecco Poland znalazło ponad 34 000 osób. Adecco Poland Sp. z o.o. jest Agencją Pośrednictwa Pracy (numer wpisu do rejestru 364)
Aktualnie prowadzimy dla naszego klienta rekrutację na stanowisko :

Nr ref.: FLH/Can/13
Miejsce pracy: KANADA
Opis stanowiska:
• Lądowe platformy wiertnicze
• Praca na okres 6 miesięcy: 10/2013-04/2014
• Utrzymanie czystości na platformie oraz utrzymanie urządzeń w dobrym stanie technicznym
• Pomoc w montażu platformy
• Udział w spotkaniach dotyczących bezpieczeństwa, inspekcji platformy, a także w ćwiczeniach procedur awaryjnych.
• Identyfikacja i zapobieganie problemów związanych z bezpieczeństwem
• Praca fizyczna
• Utrzymanie niezawodności urządzeń i zapewnienie optymalnej wydajności pracy platformy.

Wymagamy:
• Min. 6 miesięcy świeżego i udokumentowanego doświadczenia na platformie wiertniczej
• Komunikatywna znajomość jęz. angielskiego (szkolenia w języku angielskim)
• Ważny paszport biometryczny
• Międzynarodowe prawo jazdy
• Doświadczenie związane z mechaniką
• Predyspozycje psychofizyczne
• Stosowanie się do przepisów, procedur bezpieczeństwa i higieny pracy
Oferujemy:
• Umowa na okres 6 miesięcy, z możliwością powroty w następnym sezonie
• Stawka: 28.60 $ brutto / 1h, możliwość nadgodzin, dodatki
• Przelot Polska-Kanada zapewniony przez pracodawcę

Osoby zainteresowane udziałem w rekrutacji są proszone o przesłane CV wraz z podaniem numeru referencyjnego na adres email :
justyna.rybacka@adecco.com

Dziękujemy za nadesłane zgłoszenia, jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami. Na CV prosimy o dopisanie następującej klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji rekrutacji /zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97.r. o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust. nr 133 poz. 883/

Tagi:   Pracownik Wieży Wiertniczej    Rig Service    Floorhand Kanada

Miasto/a:
 USA