Główna >> Poprzednia strona >> Szczegóły ogłoszenia Przedstawiciel Medyczny

Przedstawiciel Medyczny

PRZEDSTAWICIEL MEDYCZNY

A-Team Recruitment jest firmą doradztwa personalnego, z doświadczeniem zdobytym na międzynarodowym rynku specjalistycznej rekrutacji i selekcji.
Aktualnie, dla naszego Klienta, producenta nowoczesnych i innowacyjnych rozwiązań leczniczych, poszukujemy ambitnych i energicznych osób na stanowisko:

(umowa na zastępstwo)
Miejsce pracy: Warszawa, Tomaszów Mazowiecki, Ożarów Mazowiecki

Numer referencyjny: PM/WAW/Z/08/13
Opis stanowiska:
Promocja produktów firmy na terenie woj. mazowieckiego (Warszawa, Tomaszów Mazowiecki, Ożarów Mazowiecki)
Budowanie i utrzymywanie trwałych relacji z klientami firmy
Współpraca z lekarzami o specjalizacji: alergologia i pulmonologia
Zapewnienie najwyższych standardów obsługi klienta
Raportowanie wyników sprzedażowych zgodnie z wymogami firmy

Wymagania:
Min. 3 lata doświadczenia na stanowisku przedstawiciela medycznego – warunek konieczny
Doświadczenie w linii alergologicznej i/lub pulmonologicznej – mile widziane
Umiejętność analizy danych i planowania działań sprzedażowych
Samodzielność i inicjatywa w działaniu oraz zorientowanie na sukces,
Efektywność w nawiązywaniu i rozwijaniu kontaktów w środowisku medycznym
Zaangażowanie, entuzjazm i wytrwałość w osiąganiu wyznaczonych celów
Prawo jazdy kat. B.
Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office
Oferujemy:
Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w firmie będącej producentem innowacyjnych rozwiązań leczniczych
Konkurencyjne wynagrodzenie
Niezbędne narzędzia pracy (samochód służbowy, laptop, telefon)
Prywatną opiekę medyczną
Przyjazną atmosferę pracy

Zainteresowanych kandydatów prosimy o przesłanie aplikacji z zaznaczeniem numeru ref. PM/WAW/Z/07/13 w tytule wiadomości na adres: joanna.rejman@ateam.pl

Do przesłanej aplikacji należy dołączyć klauzulę: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę A-Team Recruitment Poland z siedzibą w Warszawie przy Al. Wojska Polskiego 41/41 dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacyjnego, zgodnie z przepisami ustawy z 29.08.1997 o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z póź. zm.). Przyjmuję do wiadomości, że przysługuje mi prawo wglądu do treści moich danych oraz ich poprawiania.

Uprzejmie informujemy iż odpowiemy wyłącznie na wybrane oferty kandydatów.

 PDF

Tagi:   Przedstawiciel Medyczny

Miasto/a:
 Warszawa