Główna >> Poprzednia strona >> Szczegóły ogłoszenia Doctor – General (internal) Medicine

Doctor – General (internal) Medicine

DOCTOR – General (Internal) Medicine

A-Team Recruitment jest firmą doradztwa personalnego, z doświadczeniem zdobytym na międzynarodowym rynku specjalistycznej rekrutacji i selekcji.
Aktualnie, dla naszego Klienta, poszukujemy kandydatów zainteresowanych stanowiskiem
Miejsce pracy: Dublin/Irlandia
Nr ref.: GIM/IR/07/13
Opis stanowiska pracy:
• Praca w Connolly Hospital (publiczny szpital uniwersytecki), który znajduję się w Dublinie, Irlandia
• Przyjmowanie, konsultowanie, diagnozowanie pacjentów na teranie placówki
Wymagania:
• Wykształcenie wyższe medyczne – kierunek lekarski
• Ukończony 13 miesięczny staż podyplomowy
• Minimum 4 rok specjalizacji w dziedzinie medycyny wewnętrznej
• Umiejętność natychmiastowego podejmowanie decyzji oraz pracy w zespole
• Zaawansowana znajomość języka angielskiego
• Rejestracja w Irish Medical Council jest obligatoryjna
Oferujemy:
• Atrakcyjne wynagrodzenie 50.578 EURO brutto/rocznie. Wartość wynagrodzenie zależna jest od doświadczenia w dziedzinie medycyny ratunkowej oraz od ilości dyżurów nocnych i dyżurów pełnionych podczas weekendów. Stawka za dyżury pełnione w niedziele i święta jest podwójna.
• Praca dostępna od zaraz

Osoby zainteresowane, zapraszamy do składania aplikacji w języku polskim i angielskim wraz z zaznaczonym numerem referencyjnym GIM/IR/07/13 w tytule wiadomości na adres:
joanna.rejman@ateam.pl
Do przesłanej aplikacji należy dołączyć klauzulę: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę A-Team Recruitment Poland z siedzibą w Warszawie przy Al. Wojska Polskiego 41/41 dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacyjnego, zgodnie z przepisami ustawy z 29.08.1997 o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z póź. zm.). Przyjmuję do wiadomości, że przysługuje mi prawo wglądu do treści moich danych oraz ich poprawiania.
Uprzejmie informujemy iż odpowiemy wyłącznie na wybrane oferty kandydatów.

 PDF

Tagi:   Doctor – General (internal) Medicine

Miasto/a:
 Irlandia