Główna >> Poprzednia strona >> Szczegóły ogłoszenia Specjalista Ds. Handlowych Z Branży It Docelowo Dyrektor Oddziału

Specjalista Ds. Handlowych Z Branży It Docelowo Dyrektor Oddziału

Specjalista ds. Handlowych

INTERIMAX jest nowoczesną agencją rekrutacyjną, realizującą projekty dla polskich i zagranicznych przedsiębiorstw. Jeżeli poszukujesz nowych wyzwań i możliwości pracy w kraju lub za granicą - nasza oferta jest dla Ciebie!

Obszarem działalności naszego Klienta jest dostarczanie rozwiązań w sektorze IT dla średnich i dużych przedsiębiorstw. Obecnie wspomagamy naszego Klienta w realizacji projektów rekrutacyjnych poszukując Kandydata na stanowisko:

SPECJALISTA HANDLOWY W BRANŻY IT
Miejsce pracy: woj. śląsk
Numer referencyjny: SH/02/13/ŚLĄSKIE

Obowiązki:

• Aktywne pozyskiwanie nowych Klientów
• Negocjowanie kontraktów i warunków współpracy z nowymi klientami,
• Obsługa i rozwój lokalnego rynku
• Profesjonalne doradztwo w zakresie oferowanych produktów
• Zorganizowanie zespołu handlowo – technicznego
• Nadzór oraz zarządzanie podległym zespołem
• realizację założonych planów sprzedaży

Wymagania:

• Dyspozycyjność do szybkiego rozpoczęcia pracy
• Minimum 2-letnie doświadczenie w branży IT na podobnym stanowisku
• Mile widziane wykształcenie wyższe (kierunek informatyka)
• Własna baza Klientów z branży IT
• Znajomość lokalnego rynku IT
• Doświadczenie w prowadzeniu procesu sprzedaży
• Umiejętność zarządzania zespołem
• Dobra znajomość języka angielskiego
• Prawo jazdy kat. B
• Własny samochód

Ponadto od kandydata oczekujemy:

• Samodzielności
• Wysokiej motywacji
• Sumienności
• Uczciwości
• Umiejętności pracy w zespole
• Łatwości w nawiązywaniu kontaktów

Oferujemy:

• Pracę od stycznia 2013
• Pracę w renomowanej Firmie z branży IT
• Zatrudnienie na 3-miesięczny okres próbny, następnie umowa na czas nieokreślony
• Wynagrodzenie w wysokości min. 5 000 brutto miesięcznie
• Atrakcyjne prowizje uzależnione od wyników
• Narzędzia pracy: telefon komórkowy, laptop, możliwy samochód służbowy
• Możliwość rozwoju poprzez udział w szkoleniach
• Możliwość awansu na stanowisko Dyrektora Oddziału

Jeśli jesteś zainteresowany powyższą ofertą prześlij nam swoje CV ze zdjęciem oraz List Motywacyjny z odpowiednią argumentacją do podjęcia pracy.
W tytule wiadomości proszę wpisać „SH/02/13/ŚLĄSKIE”
Aplikacje prosimy wysyłać do dnia 28.02.2013 r.

DZIĘKUJEMY ZA NADESŁANE APLIKACJE, INFORMUJEMY, ŻE ODPOWIEMY NA WYBRANE OFERTY. NADESŁANYCH DOKUMENTÓW NIE ZWRACAMY.
Kandydatury bez nr referencyjnego w temacie wiadomości nie będą rozpatrywane.

Pamiętaj o załączeniu do swojej aplikacji następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy, przez firmę INTERIMAX Sp. z o.o. S.K.A., dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z póź. zm.)".

INTERIMAX Sp. z. o. o. S.K.A.
Certyfikat o dokonaniu wpisu podmiotu do rejestru podmiotów prowadzących agencję zatrudnienia (3970)

 PDF
Telefon: 509370211

Tagi:   Specjalista Ds. Handlowych Z Branży It Docelowo Dyrektor Oddziału

Miasto/a:
 Katowice