www.jobooble.pl

Dodaj bezpłatne ogłoszenie

Osób online:32 | KATEGORIE:32 | LOKALIZACJE:2676 | Ogłoszeń:1537

Powiadom znajomego

Wiadomość
Twoje imię
E-mail znajomego
Kod
Wpisz kod widoczny wyżej

Formularz kontaktowy

Wiadomość
Twoje imię
Kod

Szukaj ogłoszenia w Zaawansowane

Linki sponsorowane

Promowane

    Zobacz

    Główna >> Poprzednia strona >> Szczegóły ogłoszenia Kierownik Działu It

    Kierownik Działu It

    Kierownik działu IT

    Firma doradczo-szkoleniowa Brainstorm zaprasza do udziału w rekrutacji na stanowisko: Kierownik działu IT

    Zakres obowiązków:

    •zarządzanie działem IT
    •bieżąca opieka nad systemami IT oraz infrastrukturą informatyczną firmy
    •wdrażanie nowych rozwiązań zw. z funkcjonowaniem systemów IT
    •zarządzanie bezpieczeństwem danych
    •nadzór nad realizacją projektów technicznych
    •wsparcie merytoryczne dla użytkowników systemów IT
    •realizacja zamówień sprzętu oraz oprogramowania
    •negocjowanie umów
    •zarządzanie budżetem działu
    •raportowanie

    Wymagania:

    •wykształcenie wyższe - preferowane informatyczne
    •wiedza oraz doświadczenie na podobnym stanowisku
    •samodzielność w działaniu
    •rozwinięte umiejętności interpersonalne
    •umiejętność zarządzania zespołem

    Oferujemy:

    •możliwość rozwoju, pracę w przyjaznym zespole, pakiet szkoleniowy

    Aplikacje (CV oraz list motywacyjny) prosimy przesyłać na adres: rekrutacja@brainstorm.biz.pl

    Uprzejmie prosimy o zamieszczenie W tytule maila numeru referencyjnego: KDIT/2013 oraz informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

     PDF

    Tagi:   Kierownik Działu It

    Miasto/a:
     Mysłowice

    Regulamin | Polityka prywatności | Patnerzy