Główna >> Poprzednia strona >> Szczegóły ogłoszenia Kierownik Działu It

Kierownik Działu It

Kierownik działu IT

Firma doradczo-szkoleniowa Brainstorm zaprasza do udziału w rekrutacji na stanowisko: Kierownik działu IT

Zakres obowiązków:

•zarządzanie działem IT
•bieżąca opieka nad systemami IT oraz infrastrukturą informatyczną firmy
•wdrażanie nowych rozwiązań zw. z funkcjonowaniem systemów IT
•zarządzanie bezpieczeństwem danych
•nadzór nad realizacją projektów technicznych
•wsparcie merytoryczne dla użytkowników systemów IT
•realizacja zamówień sprzętu oraz oprogramowania
•negocjowanie umów
•zarządzanie budżetem działu
•raportowanie

Wymagania:

•wykształcenie wyższe - preferowane informatyczne
•wiedza oraz doświadczenie na podobnym stanowisku
•samodzielność w działaniu
•rozwinięte umiejętności interpersonalne
•umiejętność zarządzania zespołem

Oferujemy:

•możliwość rozwoju, pracę w przyjaznym zespole, pakiet szkoleniowy

Aplikacje (CV oraz list motywacyjny) prosimy przesyłać na adres: rekrutacja@brainstorm.biz.pl

Uprzejmie prosimy o zamieszczenie W tytule maila numeru referencyjnego: KDIT/2013 oraz informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

 PDF

Tagi:   Kierownik Działu It

Miasto/a:
 Mysłowice