www.jobooble.pl

Dodaj bezpłatne ogłoszenie

Osób online:59 | KATEGORIE:32 | LOKALIZACJE:2676 | Ogłoszeń:1537

Powiadom znajomego

Wiadomość
Twoje imię
E-mail znajomego
Kod
Wpisz kod widoczny wyżej

Formularz kontaktowy

Wiadomość
Twoje imię
Kod

Szukaj ogłoszenia w Zaawansowane

Linki sponsorowane

Promowane

    Zobacz

    Główna >> Poprzednia strona >> Szczegóły ogłoszenia Elektryk Wysokich Napięć

    Elektryk Wysokich Napięć

    Miejsce pracy: Norwegia

    Aktualnie poszukujemy dla naszego norweskiego klienta kandydatów na stanowisko:

    Elektryk/Energetyk wysokich napięć (>60kV)

    Nr ref.: EL.WN/NOR/11/12

    Opis stanowiska:
    Praca będzie obejmować montaż nowych linii wysokiego napięcia (>60kV) na terenie całej Norwegii:
    • Prace naziemne, m.in. ustawanie stalowych słupów kratowych
    • Skręcanie stalowych słupów kratowych
    • Łączenie, wieszanie kabli na słupach

    Wymagamy:

    • Wykształcenie średnie lub zawodowe jako elektryk, elektromechanik lub energetyk.
    • Min. 5 lat udokumentowanego świadectwami pracy doświadczenia jako elektryk wysokich napięć
    • Udokumentowane doświadczenie w pracy przy liniach napowietrznych
    • Praktyczne doświadczenie w pracach naziemnych związanych z posadowieniem słupów
    • Aktualne uprawnienia SEP powyżej 1 kV (do 110kv lub bez ograniczeń)
    • Mile widzialne uprawnienia do pracy na wysokościach
    • Dobra kondycja fizyczna i zdolność do pracy w ciężkich warunkach atmosferycznych
    • Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole
    • Dyspozycyjność do udziału w 3 miesięcznym kursie j. norweskiego od stycznia 2012
    • Pozytywne referencje od byłych pracodawców

    Oferujemy:
    Przed wyjazdem w Polsce:
    • W trakcie procesu rekrutacji zapewniamy pomoc konsultanta Adecco w przygotowaniu dokumentów aplikacyjnych wymaganych na spotkaniu
    • Szczegółową prezentację warunków zatrudnienia, prowadzoną przez przedstawiciela z Norwegii, podczas finalnego spotkania rekrutacyjnego
    • Pomagamy w załatwieniu wszelkich formalności związanych z rozpoczęciem pracy w Norwegii.
    • Bezpłatny kurs języka norweskiego oraz specjalistyczny dla elektryków, który odbywa się na południu Polski. W trakcie kursu zapewnione jest bezpłatne wyżywienie i zakwaterowanie.

    W Norwegii:
    • Atrakcyjne wynagrodzenie od 180,28 do 205 NOK brutto/ h
    • Legalne zatrudnienie na czas nieokreślony w oparciu o umowę o prace zgodną z przepisami norweskiego Kodeksu Pracy
    • Atrakcyjne wynagrodzenie zgodne z norweskimi standardami
    • Możliwość długoterminowej współpracy
    • Ubezpieczenie od nieszczęśliwych wypadków w miejscu pracy
    • Pomoc z znalezieniu zakwaterowania w Norwegii
    • Możliwość skorzystania z programu Adecco Fordel oferującego m.in. pakiety rabatowe, dofinansowanie szkoleń lub zajęć poza godzinami pracy (np. zajęcia sportowe, sprzęt sportowy).
    • W wyniku zatrudnia w oparciu o norweską umowę pracy pracownikom przysługują inne świadczenia jak np.: pełne ubezpieczenie zdrowotne, odprowadzanie składek emerytalnych i.t.p

    Osoby zainteresowane udziałem w rekrutacji są proszone o przesłane CV wraz z podaniem numeru referencyjnego na adres email :

    justyna.rybacka@adecco.com

     PDF

    Tagi:   Elektryk Wysokich Napięć

    Miasto/a:
     Inne kraje

    Regulamin | Polityka prywatności | Patnerzy