www.jobooble.pl

Dodaj bezpłatne ogłoszenie

Osób online:14 | KATEGORIE:32 | LOKALIZACJE:2676 | Ogłoszeń:775

Powiadom znajomego

Wiadomość
Twoje imię
E-mail znajomego
Kod
Wpisz kod widoczny wyżej

Formularz kontaktowy

Wiadomość
Twoje imię
Kod

Szukaj ogłoszenia w Zaawansowane

Linki sponsorowane

Promowane

Zobacz

Główna >> Poprzednia strona >> Szczegóły ogłoszenia Pracownik Biurowy Przy Magazynie Pomiechówek K. Nowego Dworu Mazowieckiego

Pracownik Biurowy Przy Magazynie Pomiechówek K. Nowego Dworu Mazowieckiego

Pracownik Biurowy

INTERIMAX jest nowoczesną agencją rekrutacyjną, realizującą projekty dla polskich i zagranicznych przedsiębiorstw. Jeżeli poszukujesz nowych wyzwań i możliwości pracy w kraju lub za granicą - nasza oferta jest dla Ciebie!

Dla naszego Klienta poszukujemy Kandydata/Kandydatki na stanowisko:

PRACOWNIK BIUROWY PRZY MAGAZYNIE
MIEJSCE PRACY: POMIECHÓWEK k. Nowego Dworu Mazowieckiego

Nr ref.: PBMAGAZYN/11/12

Cel pracy:
Osoba na powyższym stanowisku będzie w dużej mierze odpowiedzialna za utrzymywanie i nawiązywanie relacji z Klientami firmy.

Obowiązki:

• Obsługa dostawców oraz Klientów firmy
• Utrzymanie gospodarki magazynowej na efektywnym poziomie
• Kontakt z zagranicznymi kontrahentami
• Pozostałe zadania wchodzące w obowiązki pracownika biurowego

Wymagania:

• Wykształcenie związane z logistyką
• Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku
• J. angielski na poziomie komunikatywnym
• Znajomość pakietu Office (szczególnie Excel)
• Mile widziana znajomość zagadnień z gospodarki magazynowej i łańcucha dostaw

Ponadto od Kandydata oczekujemy:

• Umiejętności logicznego i analitycznego myślenia
• Bardzo dobrych zdolności interpersonalnych
• Kultury osobistej
• Umiejętności pracy w zespole
• Łatwości nawiązywania kontaktów i budowania relacji przez telefon

Oferta:

• Praca w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
• Praca od poniedziałku do piątku w godzinach 8-16
• Niezbędne narzędzia do pracy
• Wynagrodzenie podczas 3-miesięcznego okresu próbnego 1500 zł netto miesięcznie, następnie 1700 zł netto miesięcznie + premia
• Szkolenia w miarę potrzeb

Jeśli jesteś zainteresowany powyższą ofertą prześlij nam swoje CV ze zdjęciem oraz List Motywacyjny na adres: magdalena.adamkowska@interimax.com

W tytule maila proszę wpisać PBMAGAZYN/11/12
Aplikacje prosimy wysyłać do dnia 30.11.2012

DZIĘKUJEMY ZA NADESŁANE APLIKACJE, INFORMUJEMY, ŻE ODPOWIEMY NA WYBRANE OFERTY. NADESŁANYCH DOKUMENTÓW NIE ZWRACAMY.

Kandydatury bez nr referencyjnego w temacie maila nie będą rozpatrywane.

Pamiętaj o załączeniu do swojej aplikacji następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy, przez firmę INTERIMAX Sp. z o.o. S.K.A., dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z póź. zm.)".
INTERIMAX Sp. z. o. o. S.K.A.
Certyfikat o dokonaniu wpisu podmiotu do rejestru podmiotów prowadzących agencję zatrudnienia (3970)

 PDF

Tagi:   Pracownik Biurowy Przy Magazynie  Pomiechówek K. Nowego Dworu Mazowieckiego

Miasto/a:
 Nowy Dwór Mazowiecki
 Powiat nowodworski

Pracownik Biurowy Przy Magazynie  Pomiechówek K. Nowego Dworu Mazowieckiego

Regulamin | Polityka prywatności | Patnerzy