www.jobooble.pl

Dodaj bezpłatne ogłoszenie

Osób online:34 | KATEGORIE:32 | LOKALIZACJE:2676 | Ogłoszeń:775

Powiadom znajomego

Wiadomość
Twoje imię
E-mail znajomego
Kod
Wpisz kod widoczny wyżej

Formularz kontaktowy

Wiadomość
Twoje imię
Kod

Szukaj ogłoszenia w Zaawansowane

Linki sponsorowane

Promowane

Zobacz

Główna >> Poprzednia strona >> Szczegóły ogłoszenia Zatrudnimy: Brygadzistę - Montera Instalacji Sanitarnych I Elektrycznych

Zatrudnimy: Brygadzistę - Montera Instalacji Sanitarnych I Elektrycznych

Firma zajmująca się profesjonalnym montażem i serwisem technologii uzdatniania wody basenowej oraz wanien SPA

Nazwa stanowiska: Brygadzista - Monter instalacji sanitarnych i elektrycznych.

Miejsce pracy, region: woj. zachodniopomorskie, delegacje na terenie całego kraju.

OPIS STANOWISKA:
Poszukujemy osoby dynamicznej, doświadczonej w pracy serwisowej, potrafiącej zarządzać małą grupą ludzi. Zaangażowanie i umiejętność samodzielnego podejmowania decyzji to cechy, których szczególnie szukamy u naszych pracowników.
Mile widziane osoby mieszkające w Kołobrzegu.

WYMAGANIA:
-znajomość instalacji urządzeń automatyki / elektryki,
-umiejętność czytania schematów i dokumentacji,
-uprawnienia SEP do 1kV,
-prawo jazdy kat B,
-umiejętność kierowania zespołem,
-dobra organizacja pracy,
-znajomość programu AutoCad.

OFERUJEMY:
-atrakcyjne wynagrodzenie,
-umowę o pracę,
-niezbędne narzędzia pracy.

Osoby zainteresowane/spełniające nasze warunki prosimy o przesłanie aplikacji na rekrutacja@mediatechnik.pl (podając w tytule CV nazwisko i imię).

 PDF

Tagi:   Zatrudnimy: Brygadzistę - Montera Instalacji Sanitarnych I Elektrycznych

Miasto/a:
 Powiat kołobrzeski
 Powiat koszaliński
 Szczecin

Regulamin | Polityka prywatności | Patnerzy