www.jobooble.pl

Dodaj bezpłatne ogłoszenie

Osób online:74 | KATEGORIE:32 | LOKALIZACJE:2676 | Ogłoszeń:1537

Powiadom znajomego

Wiadomość
Twoje imię
E-mail znajomego
Kod
Wpisz kod widoczny wyżej

Formularz kontaktowy

Wiadomość
Twoje imię
Kod

Szukaj ogłoszenia w Zaawansowane

Linki sponsorowane

Promowane

    Zobacz

    Główna >> Poprzednia strona >> Szczegóły ogłoszenia Zatrudnimy: Brygadzistę - Montera Instalacji Sanitarnych I Elektrycznych

    Zatrudnimy: Brygadzistę - Montera Instalacji Sanitarnych I Elektrycznych

    Firma zajmująca się profesjonalnym montażem i serwisem technologii uzdatniania wody basenowej oraz wanien SPA

    Nazwa stanowiska: Brygadzista - Monter instalacji sanitarnych i elektrycznych.

    Miejsce pracy, region: woj. zachodniopomorskie, delegacje na terenie całego kraju.

    OPIS STANOWISKA:
    Poszukujemy osoby dynamicznej, doświadczonej w pracy serwisowej, potrafiącej zarządzać małą grupą ludzi. Zaangażowanie i umiejętność samodzielnego podejmowania decyzji to cechy, których szczególnie szukamy u naszych pracowników.
    Mile widziane osoby mieszkające w Kołobrzegu.

    WYMAGANIA:
    -znajomość instalacji urządzeń automatyki / elektryki,
    -umiejętność czytania schematów i dokumentacji,
    -uprawnienia SEP do 1kV,
    -prawo jazdy kat B,
    -umiejętność kierowania zespołem,
    -dobra organizacja pracy,
    -znajomość programu AutoCad.

    OFERUJEMY:
    -atrakcyjne wynagrodzenie,
    -umowę o pracę,
    -niezbędne narzędzia pracy.

    Osoby zainteresowane/spełniające nasze warunki prosimy o przesłanie aplikacji na rekrutacja@mediatechnik.pl (podając w tytule CV nazwisko i imię).

     PDF

    Tagi:   Zatrudnimy: Brygadzistę - Montera Instalacji Sanitarnych I Elektrycznych

    Miasto/a:
     Powiat kołobrzeski
     Powiat koszaliński
     Szczecin

    Regulamin | Polityka prywatności | Patnerzy