Główna >> Poprzednia strona >> Szczegóły ogłoszenia Spedytor Krajowy I Międzynarodowy - Białystok

Spedytor Krajowy I Międzynarodowy - Białystok

Poszukujemy kandydata na stanowisko: Spedytor krajowy i międzynarodowy

WOGA Sp. z o.o. to doświadczona firma transportowo-spedycyjna z siedzibą główną w okolicach Wolsztyna. Specjalizujemy się w krajowych i międzynarodowych przewozach chłodniczych. Posiadamy specjalistyczny tabor pojazdów, w którego skład wchodzą ciągniki siodłowe z naczepami, busy i samochody ciężarowe. Stale budujemy i powiększamy nasz zespół, aby jak najlepiej wypełniać powierzone zadania i spełniać oczekiwania naszych klientów. Obecnie poszukujemy pracowników do naszego nowego oddziału w Białymstoku.

Poszukujemy kandydata na stanowisko:
Spedytor krajowy i międzynarodowy

Szukamy kogoś, kto:
• jest solidny, dokładny i dobrze zorganizowany,
• czuje się swobodnie w prowadzeniu rozmów telefonicznych,
• komunikuje się klarownie i skutecznie,
• buduje porozumienie z kontrahentami w kulturalny i asertywny sposób,
• stale rozwija swoje kompetencje i poszerza wiedzę branżową

Główny zakres obowiązków:
• organizacja transportów międzynarodowych i krajowych w oparciu o wymogi klienta i nasze standardy operacyjne,
• monitorowanie wykonania usług oraz dbanie o wysoką jakość i terminowość realizacji zleceń,
• pozyskiwanie kontrahentów z Europy Zachodniej,
• rozbudowywanie sieci podwykonawców,
• budowanie i utrzymywanie długofalowych relacji z klientami i podwykonawcami,
• optymalizacja kosztów spedycyjnych we współpracy z działem fakturowania

Oferujemy:
• stabilne zatrudnienie na pełen etat, w godz. od 8:00 do 16:00,
• komfortowe biuro w dobrej lokalizacji, przy ul. Jagiellońskiej 49,
• wsparcie, otwartość i elastyczne podejście do współpracy,
• umowę o pracę na okres próbny, a następnie na czas nieokreślony,
• możliwość podjęcia współpracy w oparciu o umowę B2B,
• wynagrodzenie podstawowe 3600 - 8000 zł miesięcznie,
• wypłacane premie, adekwatnie do osiąganych wyników,
• dla osób z własną bazą klientów, możliwość negocjacji wysokiej podstawy i dodatkowych benefitów

Wymagamy:
• minimum rocznego doświadczenia w pracy na stanowisku spedytora,
• znajomości rynku i obsługi giełd transportowych,
• pewności siebie i otwartości w komunikacji,
• znajomości minimum jednego języka obcego (niemiecki, angielski lub francuski) w stopniu komunikatywnym,
• wykształcenia średniego, mile widziane wyższe kierunkowe

Jeśli jesteś zainteresowany naszą ofertą, zapraszamy do przesłania swojej aplikacji na adres: woga@woga.pl

Prosimy o wpisanie w CV następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji obecnego procesu rekrutacji, prowadzonego przez WOGA Sp. z. o.o. z siedzibą w:, zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2018 r., poz. 1000)”.

 PDF
Telefon: 512168450

Tagi:   Spedytor Krajowy I Międzynarodowy - Białystok

Miasto/a:
 Powiat białostocki