Główna >> Poprzednia strona >> Szczegóły ogłoszenia Kierowca C+e – Firanka – Zwickau

Kierowca C+e – Firanka – Zwickau

KIEROWCA C+E – firanka – Zwickau

Agencja zatrudnienia CE DRIVER nr certyfikatu 22464 poszukuje kandydata do bezpośredniej pracy w niemieckiej firmie transportowej na stanowisko:

System zjazdowy: bez systemu

Rodzaj naczepy: firanka

Wynagrodzenie: podstawa 2000 € + premie + diety

Miejsce pracy: Zwickau, Sachsen, Niemcy

Opis stanowiska pracy:

prowadzenie ciągnika siodłowego z naczepą typu firanka lub zestawu przegubowego typu Jumbo,
przewóz materiałów budowlanych w trasach po Niemczech

Warunki zatrudnienia:

praca od poniedziałku do piątku z wolnymi weekendami,
zatrudnienie w trasach dziennych,
możliwość wyboru rodzaju zestawu,
maksymalnie 4- letnie ciągniki w standardzie Euro 6,
pojazdy wyposażone w zaawansowane systemy wspomagania,
zakwaterowanie w kabinie samochodu z zapleczem socjalnym przy bazie firmy,
zatrudnienie w oparciu o niemiecką umowę o pracę na czas nieokreślony,
odprowadzane składki, dostęp do świadczeń socjalnych, ubezpieczenie NNW,
wynagrodzenie podstawowe 2000 € brutto + diety 28 €,
premia za bezwypadkowość 100 € miesięcznie,
dodatki urodzinowe i świąteczne,
dodatek na paliwo 44 € miesięcznie,
zdalna pomoc naszego biura przez cały okres zatrudnienia

Wymagania:

prawo jazdy kat. C+E z kodem 95, karta kierowcy,
minimum 3-letnie doświadczenie w transporcie ciężarowym,
dobra znajomość języka niemieckiego do telefonicznego i pisemnego kontaktu – warunek konieczny

Mile widziane:

uprawnienia na wózek widłowy lub dźwig

Osoby zainteresowane podjęciem pracy zapraszam do aplikowania na ofertę.

Pytania proszę kierować pod nr telefonu: 784310200 lub na adres mailowy: j.musielak@cedriver.pl

Zapraszam od poniedziałku do piątku w godz. 9:00 - 15:00

Więcej ofert na stronie www.cedriver.pl

 PDF
Telefon: 784310200

Tagi:   Kierowca C+e – Firanka – Zwickau

Miasto/a:
 Powiat bolesławiecki
 Powiat wrocławski
 Powiat ząbkowicki