Główna >> Poprzednia strona >> Szczegóły ogłoszenia Murarze Do Pracy W Belgii

Murarze Do Pracy W Belgii

Polska firma budowlana Regess Sp. z o.o. o ugruntowanej pozycji na rynku polskim i europejskim, poszukuje pracowników budowlanych

Polska firma budowlana o ugruntowanej pozycji na rynku europejskim, która realizuje kompleksowo inwestycje na terenie Belgii poszukuje podwykonawców Murarzy.

Opis stanowiska:
- murowanie pustakami, cegłą, klinkierem
- murowanie zarówno wewnątrz jak i zewnątrz

Od kandydata oczekujemy:
- prowadzenia własnej działalność gospodarczej, A1
- doświadczenia zawodowego na stanowisku murarza – znajomość wszystkich faz procesu budowlanego
- mobilności, dyspozycyjności do współpracy na terenie Belgii
- mile widziana komunikatywna znajomość języka angielskiego lub niemieckiego

Oferujemy:
- stabilna współpracę
- atrakcyjne zarobki
- płatność co dwa tygodnie
- możliwość z korzystania naszego zakwaterowania
- pomoc w formalnościach związanych z założeniem działalności i zdobyciem zaświadczenia A1

Więcej informacji pod numerem telefonu: 510926184 (od pon. do pt. w godz. 8.00-16.30)
Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV na anna.marcinkiewicz@regess.eu

Dane osobowe przetwarzane są w celu prowadzenia procesu rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu. Administratorem danych jest Regess Sp. z o. o. z siedzibą przy ul. Bankowa 36 Jelenia Góra (58-500). Odbiorcami danych są zewnętrzna obsługa administracyjna, hostingodawca oraz zewnętrzna obsługa informatyczna. Dane będą przechowywane przez okres niezbędny do zrealizowania celu, maksymalnie przez okres 3 miesięcy.

 PDF
Telefon: 510926184, 510926184

Tagi:   Murarze Do Pracy W Belgii

Miasto/a:
 Powiat kamieński
 Powiat kwidzyński
 Powiat pińczowski