Główna >> Poprzednia strona >> Szczegóły ogłoszenia Pakowanie Art. Dekoracyjnych Dla Domu

Pakowanie Art. Dekoracyjnych Dla Domu

Pakowanie art. dekoracyjnych dla domu

MM Work Force Sp. z o.o. to dynamicznie rozwijającą się agencja pracy (KRAZ 11601) na rynku Polskim, Niemieckim i Ukraińskim. Nasza Firma świadczy profesjonalne usługi w zakresie Pracy Tymczasowej i Doradztwa Personalnego.

Miejsce pracy: Robakowo k. Gądek

Obowiązki:

Praca polega na przygotowywaniu produktów dekoracyjnych dla domu do wysyłki kurierskiej (pakowanie w papier ozdobny i folię bąbelkową)

Wymagania:

a) Praca dla Kobiet i Mężczyzn;
b) dyspozycyjność do pracy na 1 zmianę (w dalszej perspektywie 2 zmiany);
c) zaangażowanie do pracy;
d) zdolności manualne.

Oferujemy:

a) Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
b) Wynagrodzenie – 2350 zl/mc brutto;
c) W przypadku zebrania większej grupy chętnych zapewniamy dojazd w promieniu 20km;

Szukamy ludzi do pracy na stałe, nie do prac sezonowych. Jest to nowa na Polskim rynku, firma logistyczna, wszystko w niej jest nowe. Nie ma w niej układów czy kolesiostwa. Kierownictwo jest naprawdę w porządku. Standardem jest przechodzenie z pracownikami na Ty, nikt nie jest traktowany z góry.

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego, lub osobiście w naszym biurze w Środzie Wielkopolskiej na ul. Wiosny Lódów 10/205B.

Z poważaniem

Andrzej Mosiek
Koordynator
MM Work Force
Tel. 722-364-911

MM Work Force, ul. Ozimska 40/202, 45-058 Opole
www.mmworkforce.pl,
REGON 360510676 00000; NIP: 754308806 6; KRS: 53866 1; KRAZ: 11601
Sąd Rejonowy dla Opola
VIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego. Nr KRS: 53866 1

 PDF
Telefon: 722 364 911

Tagi:   Pakowanie Art. Dekoracyjnych Dla Domu

Miasto/a:
 Powiat średzki