Główna >> Poprzednia strona >> Szczegóły ogłoszenia Blacharz / Monter Izolacji Przemysłowych

Blacharz / Monter Izolacji Przemysłowych

Belgia, Holandia - praca od zaraz!

SFS International Sp. z o.o. Sp. K. działa przy międzynarodowych projektach w sektorze technicznym i przemyśle przetwarzającym surowce mięsne. Działamy w takich krajach jak: Holandia, Belgia, Niemcy, Polska.
Obecnie poszukujemy pracowników na stanowisko:

Blacharz / Monter izolacji przemysłowych
Miejsce pracy: Belgia, Holandia, budowy na terenie Europy
Ilość wakatów: 12

Opis stanowiska
przygotowywanie obróbek blacharskich na warsztacie i na budowie
montaż izolacji ciepło- i zimnochronnych na obiektach przemysłowych
Wymagania:
doświadczenie zawodowe min. 3 lata na obiektach przemysłowych, tj. elektrowniach, rafineriach, stoczniach
znajomość języka angielskiego / holenderskiego lub niemieckiego w stopniu komunikatywnym – warunek konieczny , osoby bez znajomości języka nie będą brane pod uwagę
umiejętność czytania rysunku technicznego
certyfikat SCC/VCA
komplet własnych narzędzi
dokładność i sumienność
Mile widziane:
prawo jazdy i/lub własny samochód (proszę zaznaczyć w CV)
Oferujemy:
stabilną i długotrwałą współpracę dla kandydatów spełniających nasze oczekiwania
zakwaterowanie na koszt pracodawcy
atrakcyjne zarobki
Ubezpieczenie Compensa Voyage
Proszę załączyć koniecznie skan certyfikatów potwierdzających kwalifikacje zawodowe, kopię szkoleń BHP (VCA,SCC), Personal Safety Logbook (zielona/pomarańczowa książeczka), a także referencje oraz wszelkie pozostałe dokumenty potwierdzające posiadane doświadczenie i uprawnienia

Skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.

Wyslij swoje CV na: praca@sfsinternational.pl

Podając w tytule: Blacharz / Monter izolacji przemysłowych

Biorąc udział w procesie rekrutacji niniejszym wyraża Pan/ Pani zgodę na administrację, przetwarzanie i przechowywanie swoich danych osobowych przez SFS International Sp. z o.o. Sp. K.. z siedzibą w Starej Iwicznej 05-500 Piaseczno, ul. Nowa 6, w celach związanych z procesami rekrutacji. (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.). Zgoda ta obejmuje przetwarzanie danych osobowych przez SFS International Sp. z o.o. Sp. K. również po zakończeniu rekrutacji w celu przedstawiania kolejnych propozycji zatrudnienia, w tym przedstawianie przyszłych ofert pracy za pośrednictwem telefonu (rozmowa telefoniczna lub / i sms) oraz poprzez pocztę elektroniczną.

 PDF

Tagi:   Blacharz / Monter Izolacji Przemysłowych

Miasto/a:
 Holandia
 Inne kraje