Pielęgniarka, Pielęgniarz – nowa oferta Norwegia!
Adecco Poland Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 364.
Aktualnie dla naszego norweskiego klienta poszukujemy doświadczonych oraz wykwalifikowanych kandydatów zainteresowanych pracą w Norwegii na stanowisku:
Pielęgniarka, Pielęgniarz – nowa oferta Norwegia!
Miejsce pracy: Norwegia
Nr ref: PP/N/02.16
Opis stanowiska:
Praca jako pielęgniarka / pielęgniarz na terenie Norwegii
Opieka nad pacjentem, komunikacja z lekarzem i rodziną pacjenta.
Wymagamy:
• wykształcenie wyższe – licencjat lub magister pielęgniarstwa,
• dwuletnie doświadczenie zawodowe na samodzielnym stanowisku,
• znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym B1,
• prawo jazdy kat. B,
• gotowość udziału w kursie języka norweskiego w Polsce – zajęcia online oraz stacjonarnie,
• zainteresowanie podjęciem długoterminowej pracy za granicą,
• pozytywne nastawienie, otwartość, zaradność, łatwość uczenia się.
Oferujemy:
• bezpłatny, intensywny kurs języka norweskiego dla pielęgniarek w Polsce – połączenie nauki poprzez platformę internetową oraz kursu stacjonarnego w ośrodku szkoleniowym Adecco,
• w trakcie kursu stacjonarnego zapewnione zakwaterowanie, wyżywienie, materiały szkoleniowe,
• stałe zatrudnienie u stabilnego pracodawcy (praca w dużych miastach i mniejszych miejscowościach na terenie całej Norwegii),
• atrakcyjne wynagrodzenie,
• pomoc w załatwieniu formalności związanych z podjęciem pracy w Norwegii.
Aplikacje:
Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV w języku polskim i/lub angielskim z podaniem numeru referencyjnego PP/N/2016 na adres email: justyna.rybacka@adecco.com
Dziękujemy za wszystkie nadesłane zgłoszenia. Jednocześnie informujemy, iż skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami.
Przesyłając CV prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883.
|
PDF
Tagi: Pielęgniarka Pielęgniarz – Nowa Oferta Norwegia!
Miasto/a: Inne kraje
|
Dodaj komentarz