Główna >> Poprzednia strona >> Szczegóły ogłoszenia Cieśla Konstrukcyjny – Norwegia

Cieśla Konstrukcyjny – Norwegia

Cieśla konstrukcyjny – Norwegia

Adecco Poland Sp. z o.o. jest Agencją Pośrednictwa Pracy , Agencją Doradztwa Personalnego oraz Agencją Pracy Tymczasowej (numer wpisu do rejestru 364).

Aktualnie poszukujemy dla naszego norweskiego klienta kandydatów na stanowisko:

Nr ref.: C.K /NOR/07/15
Miejsce pracy: Norwegia

Opis stanowiska:

Budowa domów drewnianych o konstrukcji szkieletowej oraz prace wykończeniowe.
Praca będzie odbywać się według rysunku technicznego.

Wymagamy:

• Minimum 3 lata udokumentowanego doświadczenia przy budowie domów drewnianych w systemie szkieletowym
• Wykształcenie o profilu budowlanym – mile widziane
• Znajomość rysunku technicznego
• Język angielski na poziomie komunikatywnym
• Motywacja do pracy w Skandynawii
• Pozytywne referencje od byłych pracodawców
• Gotowość do udziału w kursie BHP na terenie Polski

Oferujemy:

• Legalne zatrudnienie w oparciu o umowę o prace zgodną z przepisami norweskiego Kodeksu Pracy
• Stawka gwarantowana zgodna z norweskimi standardami i norweskim prawem pracy – min. 176 NOK brutto za godzinę
• Ubezpieczenie od nieszczęśliwych wypadków w miejscu pracy
• Pomoc w znalezieniu zakwaterowania w (około 2500 – 3500 NOK za 2 tygodnie)
• W wyniku zatrudnienia w oparciu o norweską umowę pracy pracownikom przysługują inne świadczenia jak np.: pełne ubezpieczenie zdrowotne, odprowadzanie składek emerytalnych itp.

Osoby zainteresowane udziałem w rekrutacji są proszone o przesłane CV wraz z podaniem numeru referencyjnego na adres email :

justyna.rybacka@adecco.com

 PDF

Tagi:   Cieśla Konstrukcyjny – Norwegia

Miasto/a:
 Inne kraje