Główna >> Poprzednia strona >> Szczegóły ogłoszenia Elektromechanik W Dziale Utrzymania Ruchu (produkcja Opakowań) - Belgia

Elektromechanik W Dziale Utrzymania Ruchu (produkcja Opakowań) - Belgia

Elektromechanik w dziale utrzymania ruchu (produkcja opakowań) - Belgia

Adecco Poland Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 364.
Dla naszego belgijskiego klienta poszukujemy kandydatów na stanowisko:
Nr ref.: ELM/UR/Bel/6.15

Miejsce pracy: Meer, Belgia
Opis stanowiska pracy:
• Praca poprzedzona bezpłatnym 3 miesięcznym kursem językowym na terenie Polski
• Praca przy maszynach do produkcji opakowań tekturowych (branża spożywcza)
• Obsługa i utrzymanie prawidłowego stanu technicznego maszyn, diagnozowanie oraz naprawa usterek
• Zapewnienie ciągłości utrzymania ruchu maszyn, diagnozowanie oraz naprawa usterek

Nasze wymagania:
• Wykształcenie kierunkowe (mechanik, elektromechanik)
• Ok. 3 lat świeżego, udokumentowanego doświadczenia na stanowisku elektromechanika, mechanika
• Znajomość mechaniki przemysłowej, hydrauliki, pneumatyki
• Znajomość angielskiego na poziomie komunikatywnym
• Możliwość zabrania samochodu – mile widziane

Oferujemy:
• Stawka 15,0183 € brutto / 1h + dodatki za zmiany + kupony na posiłek
• 38 godzin tygodniowo, praca 3 zmianowa
• Intencja tylko długiego zatrudnienia
• Praca w międzynarodowym środowisku
• Podczas szkolenia zapewniamy zakwaterowanie, wynagrodzenie, lektora oraz wynagrodzenie
Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV w języku polskim i/lub angielskim z na adres e-mail: justyna.rybacka@adecco.com

Tagi:   Elektromechanik W Dziale Utrzymania Ruchu (produkcja Opakowań) - Belgia

Miasto/a:
 Inne kraje