Główna >> Poprzednia strona >> Szczegóły ogłoszenia Nadziewacz Kiełbas / Wędliniarz - Finlandia

Nadziewacz Kiełbas / Wędliniarz - Finlandia

Nadziewacz kiełbas / Wędliniarz - Finlandia

Adecco Poland Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia (certyfikat nr 364).
Aktualnie dla naszego klienta, międzynarodowej firmy z kapitałem zagranicznym poszukujemy osoby na stanowisko:
Nr ref.: Nadz.K/F/3.15
Miejsce pracy: Finlandia, Vantaa
Opis stanowiska:
• Praca przy produkcji kiełbas
• Przygotowywanie produktów według gotowych receptur
• Obsługa różnych maszyn

Wymagamy:
• Min. 3 miesiące udokumentowanego doświadczenia na podobnym stanowisku
• Doświadczenie w maszynowej produkcji kiełbas
• Praktyczna umiejętność obsługi maszyn typu: przemysłowa maszyna do mielenia itp.
• Dyspozycyjności do podjęcia pracy w terminie 30.03 – 30.09.2015
• Znajomość angielskiego – mile widziana
Oferujemy:
• Legalne zatrudnienie na fińskich warunkach
• Zatrudnienie na okres 6 miesięcy
• Stawka zależna od długości doświadczenia od 10,44€ /godz. brutto plus dodatki do pracy zmianowej
• Możliwość skorzystania z oferty mieszkaniowej Adecco (ok. 400 Euro za miesiąc)
• Zatrudnienie na pełny etat - 40 h pracy tygodniowo (praca na zmiany)
• Opieka konsultanta i pomoc z pierwszymi formalnościami
Forma kontaktu:
Osoby zainteresowane udziałem w rekrutacji są proszone o przesłanie CV wraz z podaniem numeru referencyjnego na adres e-mail:
justyna.rybacka@adecco.com
Termin składania aplikacji: jak najszybciej
Oferta dotyczy pracy za granicą.

 PDF

Tagi:   Nadziewacz Kiełbas / Wędliniarz - Finlandia

Miasto/a:
 Inne kraje