Główna >> Poprzednia strona >> Szczegóły ogłoszenia Pracownik Zieleni - Norwegia

Pracownik Zieleni - Norwegia

Pracownik zieleni - Norwegia

Adecco Poland Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 364.
Aktualnie dla naszego norweskiego klienta poszukujemy kandydatów na stanowisko:
Nr ref.: PZ/NOR/03.15

Miejsce pracy: NORWEGIA

Opis stanowiska pracy:
- Podstawowe prace związane z utrzymaniem zieleni,
- Budowa i utrzymanie ogrodów, parków, placów, cmentarzach i obiektów sportowych, schodów , ścian i, ogrodzeń
- Wykonywanie prac w kamieniu naturalnym kostki brukowej , łupek, granit, itp
- Wykonanie i utrzymania flory i roślinności (drzewa, krzewy i kwiaty)
- Obsługa maszyn (piła łańcuchowa, piła tarczowa, inne maszyny)

Nasze wymagania:
• Wykształcenie kierunkowe
• Min. 3-letnie udokumentowane doświadczenie na stanowisku pracownika zieleni (w ostatnich 5 latach)
• Sprawność fizyczna
• Doświadczenie w obsłudze maszyn (piła tarczowa, piła mechaniczna itd.)
• Znajomość angielskiego na poziomie dobrym (warunek konieczny)
Oferujemy:
•Legalne zatrudnienie w oparciu o umowę o prace zgodną z przepisami norweskiego Kodeksu Pracy •Stawka gwarantowana zgodna z norweskimi standardami i norweskim prawem pracy - – 171 NOK brutto za godzinę pracy
•Ubezpieczenie od nieszczęśliwych wypadków w miejscu pracy
•Pomoc z znalezieniu zakwaterowania w (około 2000-3000NOK/2 tygodnie)
•W wyniku zatrudnia w oparciu o norweską umowę pracy pracownikom przysługują inne świadczenia jak np.: pełne ubezpieczenie zdrowotne, odprowadzanie składek emerytalnych itd.

Osoby zainteresowane udziałem w rekrutacji są proszone o przesłane CV wraz z podaniem numeru referencyjnego PZ/NOR/3.15 na adres e-mail:

justyna.rybacka@adecco.com

 PDF

Tagi:   Pracownik Zieleni - Norwegia

Miasto/a:
 Inne kraje