Główna >> Poprzednia strona >> Szczegóły ogłoszenia Spawacz 141 - Finlandia

Spawacz 141 - Finlandia

Adecco Poland Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 364

Aktualnie dla naszego fińskiego klienta, międzynarodowej firmy z branży energetycznej poszukujemy osoby na stanowisko:

Numer referencyjny: S141/fin/12/15
Lokalizacja: Finlandia

Praca na obiekcie elektrowni budowie Olkiluoto 3 od początku przyszłego roku, kontrakt na około 3-6 miesięcy, w zależności od potrzeby klienta.
Zadania:
• Wykonywanie prac zgodnie z obowiązującymi procedurami na terenie elektrowni
• Spawanie metodą 141
• Ścisła współpraca z brygadzistą
Wymagania:

• Kilkuletnie doświadczenie jako samodzielny spawacz metodą 141 na budowach przemysłowych
• Aktualny certyfikat 141 (T, BW, grupa materiałowa 1.2, 5 lub 8, H-L045)
• Dobra znajomość języka angielskiego – praca w międzynarodowej brygadzie
• Wysoko rozwinięta umiejętność pracy w zespole oraz pod presją czasu
• Stosowanie się do procedur obowiązujących w branży atomowej
• Udział w testach spawalniczych na początku stycznia 2015 roku

Oferujemy:

• Stawka gwarantowana zgodna z fińskimi standardami : 13,82 euro brutto/h
• Możliwość pracy w nadgodzinach
• Praca od poniedziałku do piątku w wymiarze 40h
• 3-6 miesięczny kontrakt w oparciu o fiński kodeks pracy
• Bezpłatne zakwaterowanie
• Pomoc w dokonaniu formalności administracyjnych na terenie Finlandii
• Zapewniona podstawowa opieka lekarska

Osoby zainteresowane udziałem w rekrutacji są proszone o przesłane CV w języku polskim wraz z podaniem numeru referencyjnego na adres e-mail:
justyna.rybacka@adecco.com

Termin składania aplikacji: Grudzień 2014

 PDF

Tagi:   Spawacz 141  - Finlandia

Miasto/a:
 Inne kraje

Spawacz 141  - Finlandia