Główna >> Poprzednia strona >> Szczegóły ogłoszenia Hydraulik Przemysłowy - Norwegia

Hydraulik Przemysłowy - Norwegia

Adecco Poland Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia (certyfikat nr 364).
Aktualnie dla naszego klienta, międzynarodowej firmy z kapitałem zagranicznym poszukujemy osoby na stanowisko:
Nr ref.: H/N/12/14
Miejsce pracy: Norwegia, Stavanger
Opis stanowiska pracy:
Montaż łączników rur, zaworów, rozdzielaczy, siłowników i związanych z nimi w pokrewnych przyrządów w różnych maszynach. Praca przy systemach hydraulicznych używanych w sektorze Subsea, głównie przy produkcji nowego sprzętu oraz usprawnianiu działania już istniejących maszyn. .
Wymagamy:

• Wykształcenie zawodowe lub czeladnicze jako: hydraulik, monter instalacji sanitarnych
• Min.4 lata udokumentowanego świadectwami pracy doświadczenia jako hydraulik
• Dobra lub bardzo dobra znajomość języka angielskiego
• Doświadczenie w pracy przy różnych panelach sterowania, z systemami wtryskowymi i związanymi z nimi narzędziami
• Praktyczna umiejętność montażu łączników rur, zaworów, rozdzielaczy oraz siłowników
• Doświadczenie w pracach przy wysokim ciśnieniu, do 250 bar
• Bardzo dobra znajomość rysunku technicznego
• Dyspozycyjność do udziału w bezpośrednim spotkaniu z przedstawiciel z Norwegii w styczniu 2015 roku
• Gotowość do udziału w bezpłatnym szkoleniu BHP w Rabce (od 26.01.2015). Zakwaterowanie i wyżywienie w trakcie szkolenia zapewnia Adecco. Zakwaterowanie jest organizowane w nowo wyremontowanym ośrodku wypoczynkowym.

Oferujemy:
• Legalne zatrudnienie na czas nieokreślony w oparciu o umowę o prace zgodną z przepisami norweskiego Kodeksu Pracy na okres minimum 6 miesięcy
• Stawka gwarantowana zgodna z norweskimi standardami i norweskim prawem pracy – 185 NOK brutto/godzinę.
• Możliwość długoterminowej współpracy
• Ubezpieczenie od nieszczęśliwych wypadków w miejscu pracy
• Pomoc z znalezieniu zakwaterowania w Norwegii. Koszt to 6000 NOK na miesiąc.
• Możliwość skorzystania z programu Adecco Fordel oferującego m.in. pakiety rabatowe, dofinansowanie szkoleń lub zajęć poza godzinami pracy (np. zajęcia sportowe, sprzęt sportowy).
• W wyniku zatrudnia w oparciu o norweską umowę pracy pracownikom przysługują inne świadczenia jak np.: pełne ubezpieczenie zdrowotne, odprowadzanie składek emerytalnych, zasiłek na dzieci itp.

Osoby zainteresowane udziałem w rekrutacji są proszone o przesłane CV wraz z podaniem numeru referencyjnego na adres e-mail:
justyna.rybacka@adecco.com

 PDF

Tagi:   Hydraulik Przemysłowy - Norwegia

Miasto/a:
 Inne kraje