www.jobooble.pl

Dodaj bezpłatne ogłoszenie

Osób online:6 | KATEGORIE:32 | LOKALIZACJE:2676 | Ogłoszeń:775

Powiadom znajomego

Wiadomość
Twoje imię
E-mail znajomego
Kod
Wpisz kod widoczny wyżej

Formularz kontaktowy

Wiadomość
Twoje imię
Kod

Szukaj ogłoszenia w Zaawansowane

Linki sponsorowane

Promowane

Zobacz

Główna >> Poprzednia strona >> Szczegóły ogłoszenia Operator Wycinarki Laserowej - Finlandia

Operator Wycinarki Laserowej - Finlandia

ktualnie dla naszego norweskiego klienta, międzynarodowej firmy z kapitałem zagranicznym poszukujemy osoby na stanowisko: Operator Wycinarki Laserowej- Finlandia

Adecco Poland Sp. z o.o. należy do międzynarodowej korporacji Adecco S.A. - światowego lidera wśród firm doradztwa personalnego, który posiada 5600 placówek w 60 krajach. W Polsce działamy od 1994 roku. Swoją wiedzą i doświadczeniem służymy w ponad 30 lokalizacjach na terenie kraju. W 2013 roku pracę dzięki Adecco Poland znalazło ponad 26 000 osób. Adecco Poland Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 364
Aktualnie dla naszego norweskiego klienta, międzynarodowej firmy z kapitałem zagranicznym poszukujemy osoby na stanowisko:
Operator Wycinarki Laserowej- Finlandia
Nr ref.: OML/F/2015
Miejsce pracy: Finlandia, Vahakyro
Opis stanowiska:
- Praca na stanowisku operatora maszyny do cięcia laserowego Trumpf
- Ustawienie parametrów maszyny
Wymagamy:
• Min. 2 lata udokumentowanego świadectwami pracy doświadczenia na stanowisku operatora maszyny
• Doświadczenie w pracy maszyny do cięcia laserem Trumpf
• Umiejętność ustawiania maszyny
• Doświadczenie w pracy z giętarką mile widziane
• Języka angielski na poziomie dobrym

Oferujemy:
• Legalne zatrudnienie w oparciu o umowę o prace zgodną z przepisami fińskiego Kodeksu Pracy
• Możliwość długotrwałej współpracy
• Stawka gwarantowana zgodna z fińskimi standardami : 13,20 € brutto za godzinę
• Praca od poniedziałku do czwartku przez 10 - 12 godzin
• Zakwaterowanie na terenie Finlandii w cenie 500 €/ miesiąc + prąd
• Przewidywany czas trwania kontraktu: min 6 miesięcy z możliwością przedłużenia umowy
• Zapewniona podstawowa opieka lekarska

Osoby zainteresowane udziałem w rekrutacji są proszone o przesłane CV wraz z podaniem numeru referencyjnego do biura Adecco na adres e-mail: justyna.rybacka@adecco.com

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych
w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku
o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883.

 PDF

Tagi:   Operator Wycinarki Laserowej - Finlandia

Miasto/a:
 Inne kraje

Regulamin | Polityka prywatności | Patnerzy