Główna >> Poprzednia strona >> Szczegóły ogłoszenia Supervisor Prób Ciśnieniowych - Finlandia (rurociągi I Przewody Czujnikowe)

Supervisor Prób Ciśnieniowych - Finlandia (rurociągi I Przewody Czujnikowe)

Aktualnie dla naszego fińskiego klienta, międzynarodowej firmy z branży energetycznej poszukujemy osoby na stanowisko: Supervisor prób ciśnieniowych - Finlandia (rurociągi i przewody czujnikowe)

Adecco Poland Sp. z o.o. należy do międzynarodowej korporacji Adecco S.A. - światowego lidera wśród firm doradztwa personalnego, który posiada 5600 placówek w 60 krajach. W Polsce działamy od 1994 roku. Swoją wiedzą i doświadczeniem służymy w ponad 30 lokalizacjach na terenie kraju. W 2013 roku pracę dzięki Adecco Poland znalazło ponad 26 000 osób. Adecco Poland Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 364

Aktualnie dla naszego fińskiego klienta, międzynarodowej firmy z branży energetycznej poszukujemy osoby na stanowisko:
Supervisor prób ciśnieniowych - Finlandia
(rurociągi i przewody czujnikowe)

Numer referencyjny: PTS/fin/12/14
Lokalizacja: Finlandia

Praca na obiekcie elektrowni przy budowie Olkiluoto 3 od marca / kwietnia 2015 rok, kontrakt na około 12 miesięcy, w zależności od potrzeby klienta.
Zadania:
• Kontrola i weryfikacja bezpieczeństwa pracy
• Próby ciśnieniowe
• Przygotowanie grafiku pracy; regulacja spotkań, przygotowanie danych i raportów
• Przygotowywanie dokumentów TFD i sprawdzanie dostępności materiałów
• Planowanie pracy zgodnie z postępami instalacji rurowej: weryfikacja planów testów i jego modyfikacja, w razie konieczności
• Analiza gotowości linii przed próbą ciśnieniową wraz z dokumentacją
• Koordynator i nadzór; współpraca z kierownikiem podwykonawców i innych zespołów podczas badania ciśnienia
• Nadzór i kontynuacji prac wykonawców zgodnie z wymaganiami umowy
• Rozwiązywanie bieżących problemów; udzielanie porad technicznych w razie potrzeby
• Ustalanie harmonogramu pracy; zgodności z TS; stan wszystkich dodatków
Wymagania:

• Odpowiednie wykształcenie ( Technik )
• Udokumentowane doświadczenie w pracy z rurociągami/ przewodami czujnikowymi i próbami ciśnień, oraz jako supervisor
• Wysokie zrozumienie aspektu bezpieczeństwa jądrowego
• Znajomość indoktrynacji EPR
• Silne umiejętności komunikacyjne
• Wiedza na temat norm jakości, ISO
• Zarządzanie/kooperacja z działami kontroli materiałów, projektowania, planowania jakości, bezpieczeństwa i innych
• Biegła znajomość języka angielskiego, język niemiecki będzie dużym atutem
• Umiejętność pracy w zespole

Oferujemy:

• Możliwość rozwoju w obszarze controlling w międzynarodowej firmie
• Konkurencyjne wynagrodzenia oraz program benefitów
• Roczny kontrakt w oparciu o umowę o pracę zgodną z fińskim kodeksem pracy
• Bezpłatne zakwaterowanie
• Pomoc w dokonaniu formalności administracyjnych na terenie Finlandii

Osoby zainteresowane udziałem w rekrutacji są proszone o przesłane CV w języku polskim oraz angielskim wraz z podaniem numeru referencyjnego do biura Adecco na adres e-mail:
justyna.rybacka@adecco.com
Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych
w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku
o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883.

Tagi:   Supervisor Prób Ciśnieniowych - Finlandia (rurociągi I Przewody Czujnikowe)

Miasto/a:
 Inne kraje