www.jobooble.pl

Dodaj bezpłatne ogłoszenie

Osób online:44 | KATEGORIE:32 | LOKALIZACJE:2676 | Ogłoszeń:1537

Powiadom znajomego

Wiadomość
Twoje imię
E-mail znajomego
Kod
Wpisz kod widoczny wyżej

Formularz kontaktowy

Wiadomość
Twoje imię
Kod

Szukaj ogłoszenia w Zaawansowane

Linki sponsorowane

Promowane

    Zobacz

    Główna >> Poprzednia strona >> Szczegóły ogłoszenia Konsultant Obsługi Klienta Z J. Niemieckim Lub J.francuskim

    Konsultant Obsługi Klienta Z J. Niemieckim Lub J.francuskim

    Konsultant obsługi klienta z j. niemieckim lub j.francuskim

    Adecco Poland Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia (certyfikat nr 364).
    Aktualnie dla naszego zagranicznego Klienta z branży informatycznej - poszukujemy Kandydatów na stanowisko:
    Nr ref.: TSA/B/11/2014
    Miejsce pracy: Sofia, Bułgaria
    Opis stanowiska:
    Wsparcie techniczne, analiza i rozwiązywanie spraw klientów, prowadzenie rejestru zamówień.
    Obowiązki :
    • Profesjonalna obsługa telefoniczna klientów
    • Rozwiązywanie problemów natury technicznej dla poszczególnych typów produktów
    • Administracja prowadzonych spraw w systemie komputerowym
    • Utrzymywanie kontaktu ze stałymi klientami
    • Kreowanie pozytywnego wizerunku firmy

    Wymagania:
    • Bardzo dobra znajomość języka obcego – j. francuski lub j. niemiecki
    • Dobra znajomość j. angielskiego
    • Znajomość pakietu MS Office
    • Wysokie zdolności komunikacyjne i interpersonalne
    • Umiejętność analitycznego rozwiązywania problemów
    • Chęć wyjazdu za granicę na dłuższy okres czasu
    • Mile widziane doświadczenie w pracy przy obsłudze klienta (call center)
    Oferujemy:
    • Stabilne zatrudnienie w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
    • Legalne zatrudnienie w oparciu o umowę o prace zgodną z przepisami bułgarskiego Kodeksu Pracy
    • Kontrakt na 6 miesięcy z możliwością otrzymania umowy na czas nieokreślony
    • Płatny miesiąc szkolenia wdrażającego
    • Atrakcyjny pakiet relokacyjny (darmowe zakwaterowanie przez pierwszy miesiąc pracy, darmowy przelot w jedną stronę do Bułgarii, bony na posiłki oraz dodatkowe ubezpieczenie zdrowotne)
    • Możliwość doskonalenia zawodowego w międzynarodowym środowisku

    Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie aplikacji zawierającej CV w języku polskim i angielskim z podaniem numeru referencyjnego TSA/B/11/2014 na adres e -mail :
    justyna.rybacka@adecco.com

    Dziękujemy za nadesłane zgłoszenia, jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

     PDF

    Tagi:   Konsultant Obsługi Klienta Z J. Niemieckim Lub J.francuskim

    Miasto/a:
     Inne kraje

    Regulamin | Polityka prywatności | Patnerzy